• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

100 Dolarlık BabyDoge Coin Sizi Milyoner Yapar Mı? BabyDoge Alternatifi Coinler

100 Dolarlık BabyDoge Coin Sizi Milyoner Yapar Mı? BabyDoge Alternatifi Coinler


Kripto paraların çılgın dünyası meme coin’lere fazlasıyla yer açıyor. BabyDoge Coin de son zamanlarda çeşitli faktörler nedeniyle kripto para topluluğu içinde ilgi odağı oldu. BabyDoge eğlenceli bir çıkış kaydetmişti, ancak bir şaka olmanın ötesine geçti ve kripto dünyasına damgasını vurdu.

Dogecoin ve Shiba Inu gibi diğer meme coin’ler durgun seyrederken BabyDoge Coin geçtiğimiz günlerde bu coin’leri geride bırakarak yüzde 5’lik bir artış yaşadı.

Öte yandan kripto topluluğunda BabyDoge Coin’in fiyatının yakında 5 dolara ulaşabileceğine dair söylentiler dolaşıyor. Bu spekülasyon BabyDoge Coin’in popülaritesindeki faktörlerin bir araya gelmesinden kaynaklanıyor.

Faktörlerden biri, meme coin’lere olan ilginin artması ve yatırımcıların risk almaya istekli olması. Bir diğer faktör ise coin’in dikkat çekmeye ve bir takipçi topluluğu oluşturmaya başlaması. Bu sebeple 100 dolarlık BabyDoge yatırımının kişiyi milyoner yapabilme olasılığı konuşuluyor.

Ancak bazı yatırımcılar BabyDoge yerine onun yeni alternatiflerine yönelmeye başladı. Bu haberimizde de iki göze çarpan projeyi ele alacağız.

Yeni Stake-To-Mine Mekanizmasıyla Öne Çıkan Bitcoin Minetrix

Kripto para alanında yeni bir çağ başlatan Bitcoin Minetrix, Bitcoin bulut madenciliğine olan yaklaşımıyla topluluğun dikkatini çekmeyi başardı. Projeye gösterilen ilgiden dolayı Bitcoin Minetrix token alanların sayısı arttı. Bu haberin yazıldığı saat itibarıyla toplanan fon 780 bin doları geçti. Bu başarı heyecan yaşattı ve Bitcoin Minetrix’in kalabalık kripto pazarındaki potansiyelini gözler önüne serdi.

Bitcoin’e alternatif olarak tasarlanan Bitcoin Minetrix, daha fazla yatırımcının geleneksel engeller olmadan Bitcoin madenciliğine katılmasına olanak tanıyan yeni bir konseptle dünyanın ilk “stake-to-mine” ekosistemine öncülük ediyor. Stake-to-mine bir kripto madenciliği yaklaşımı. Genel olarak, belirli bir kripto parayı kilitleme (stake) eyleminin, madencilik haklarını ve ödüllerini nasıl etkilediğini tanımlıyor. Bu konsept, Proof of Stake (PoS) ve Proof of Work (PoW) gibi geleneksel konsensüs mekanizmalarının bir evrimi olarak görülüyor.

Bu “stake-to-mine” mekanizması sadece bir yenilik değil, aynı zamanda günlük yatırımcıların hesaplama gücü kiralayarak madencilik ödülleri kazanmaları için bir geçit. Bunların hepsi Bitcoin madenciliğiyle tipik olarak ilişkili teknik karmaşıklıklar olmadan gerçekleşiyor.

Merkeziyetsiz Bulut Madenciliği

Bitcoin Minetrix token satın alma, kendi kripto tokeni BTCMTX ile desteklenen merkeziyetsiz bir bulut madencilik platformu sundu. Tokenlerini platformda stake eden BTCMTX token sahipleri, Bitcoin Minetrix’i diğer kripto girişimlerinden ayıran özellik sayesinde madencilik kredileri kazanacak.

Bu merkeziyetsiz bulut madencilik platformu sadece finansal bir girişim değil, Bitcoin madenciliğini daha geniş bir kitle için erişilebilir hale getirmeye yönelik teknolojik bir adım. Ön satışın ilk aşamasında token 0,011 dolar fiyatla satılıyor.

Token dağıtımı, arzın çoğunluğu yatırımcıların elinde olacağından yatırımcıların lehine. Toplam arzının yüzde 12,5’i de staking ödülleri için ayrıldı.

 Öte yandan ön satışın sonunda fiyat yüzde 8’lik bir artışla 0,0119 dolara yükselecek.

 Ön satışta yer almak son derece kolay. İlgilenen yatırımcılar ve ETH, BNB veya USDT ile takas ederek BTCMTX satın alabilir. Minimum yatırım tutarı 10 dolar ve yatırımcılar satın alma işlemini kredi/banka kartı ile de gerçekleştirebilir.

Meme Kombat: BabyDoge’a Yeni Bir Alternatif

Son günlerde çok konuşulan bir diğer kripto para ise Meme Kombat. Şu anda ön satışını gerçekleştiren meme tabanlı kripto para önemli bir ilgi görüyor.

Meme Kombat token satın alımının son günlerde hızlanmasıyla toplanan fon 385 bin doları aştı. Ön satışta yatırımcılar, bu yılın ilerleyen dönemlerinde açık piyasaya sürülecek olan MK tokenlerini 1,667 dolar fiyatla satın alabiliyorlar.

Ön satış toplam arzın yüzde 50’sini oluştururken, gelirlerin yüzde 10’u topluluk ödülleri ile DEX likiditesine, kalan yüzde 30’u ise stake etme ve savaş ödüllerine gidecek.

Meme Kombat, geniş bir pazarlama çabası sayesinde stake etme ve bahis protokollerini destekliyor. Büyük kripto fenomenleri de bu sebeple son zamanlarda Meme Kombat’a odaklanıyor. Tüm bu faktörler Meme Kombat’ın meme tabanlı kripto paralar arasında öne çıkmasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

Stake edenler ise şu anda yüzde 112 gibi cazip bir yıllık yüzde getirisi (APY) kazanıyor.

Havuzdaki stake edilmiş coin’leri gerçek zamanlı gösteren bir staking gösterge tablosu ise yakında geliyor. Bu arada, erken yatırımcılar coin’lerini hemen stake etmeyi seçebiliyor.

Meme Kombat Diğerlerinden Bir Sebeple Sıyrılıyor

Bu arada Meme Kombat’ın, genellikle çoğu meme coin projesinde bulunmayan akıllı sözleşmesinin güvenlik denetimi gerçekleştiridi. Potansiyel alıcılar, denetimin hiçbir önemli sorun tespit edilmeden başarıyla geçtiğini bilmekten de mutluluk duyuyor.

“Doxxed” terimi, genellikle bir projenin veya bireyin kimliğinin, geçmişinin ve diğer önemli bilgilerin açığa çıkarılmasını ifade eder. Meme Kombat’ın doxxed olduğunu bilmek de önemli. Kurucusu, bir NFT alım satımve analiz şirketi olan Hollanda merkezli North Technologies’in operasyon müdürü Matt Whiteman.

Whiteman’ın NFT alanındaki varlığı nedeniyle Meme Kombat’ın Web3 girişim çevrelerinde önemli bir ilgi uyandırdığı bildiriliyor.


Yasal Uyarı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.