BU SİTE SATILIKTIR - İLETİŞİM: 0538 206 55 14

Altı Altcoin’in Değerinde Patlama Yaşanacak! | CoinHaber
 • BITCOIN/TL
  465950,613
  % -3,85
 • ETHEREUM/TL
  31326
  % -3,97
 • RIPPLE/TL
  6.53
  % -4,93
 • BITCOIN CASH/TL
  3052.33,138
  % -2,81
 • LITECOIN/TL
  1106.47
  % -1,77
 • COSMOS HUB/TL
  174.36
  % -6,02
 • CARDANO/TL
  8.38
  % -2,37
 • TETHER/TL
  15.91
  % -0,54

Altı Altcoin’in Değerinde Patlama Yaşanacak!

Altı Altcoin’in Değerinde Patlama Yaşanacak!

Kripto para stratejistleri arasında başarıları ile tanınan Josh Rager’den altcoinler ile ilgili bir tahmin geldi. Gözlerini piyasadaki iki değersiz altcoine diken analist, bu iki altcoinin haricinde dört farklı sanal para için de artış uyarısında bulundu.

TOB (Tokens of Babel) Projesi Değerli Bir Proje Olacak

Josh Rager tarafından ilk dikkat çekilen kripto para, TOB adlı yeni sanal para. Bill Drummond adındaki biri tarafından oluşturulmuş olan yeni sanal paraya dikkatleri çeken Rager, paranın değerinde yükselişin başladığını söyledi. TOB, kripto paralardan biri olan Ethereum tabanına dayanan yeni bir sanal para olarak biliniyor.

Arzdaki payı %10 olan bir yatırımcı, paranın değeri artsa da düşse de %10’a sahip olmaya devam edecektir. Ancak şu anda dolaşımda bulunan token sayılarında yaşanan azalmalar, yeni alınacak TOB’ların fiyatlarının eskiye oranla daha fazla olmasına sebep oluyor.

Chainlink ve Antiample de Artacak

Rager’in ikinci odaklandığı sanal paraysa Antiample. Benzersiz bir kullanım olanağı sunan sanal para, kripto paraları yok ediyor ve deflasyon etkilerinin görülmesine sebep oluyor. XAMP değerlerinde düşüş yaşanırsa değerinin artması için kripto varlığında azaltmaya gidiliyor.

Teknik bir bakış açısıyla baktığında Rager, TOB ve XAMP’ın değerlerinde tüm zamanlarda görülen en yüksek rakamların görüleceğini aktarıyor. Ayrıca Rager, Chainlink adlı paranın da kilit seviyeye yakın olduğu sürece yüksek değerlere ulaşacağını belirtiyor.

16.60 dolarlık değere ulaşan Chainlink’i bu alanda ve daha yüksekte görmek istediğini belirten analist, değerinin bu seviyelerde devam etmesi halinde yakın zamanlarda daha yüksek rakamlara ulaşılacağını da aktardı.

Hem Bitcoin Hem de Altcoin’lerde Artış Garanti

Rager, saydığı sanal paraların haricinde Ethereum ve BTC’de de yükseliş bekliyor. Analistin yükseliş beklediği diğer iki altcoin ise YF Link ve Zcash adlı kripto paralar. Usta analist, BTC’nin değerindeki yükselişin 10.500 dolar seviyelerinde devam etmesi halinde YFL, ZEC, BTC ve ETH’de yükselişin süreceğini belirtiyor.

Rager son olarak bu hafta BTC’nin yükselişinden memnun olduğunu belirtirken bu yükselişin sürmesinden yana olduğunu da sözlerine ekledi. Analiste göre BTC, 10.500 dolarda yürümeye devam ediyor ve haftayı da ortalama 11.500 dolarla kapatabiliyorsa artış kesinlikle devam etmeli.