• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ayı Piyasasında Hayatta Kalacak 3 Kripto: Bitcoin, Ethereum, Everlodge

Ayı Piyasasında Hayatta Kalacak 3 Kripto: Bitcoin, Ethereum, Everlodge


Bitcoin 20 bin dolarlık desteğe doğru olası bir düşüş trendindeyken, Ethereum haftalık grafikte “ölüm kesişimine” ulaşıyor. Everlodge, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcıların hayallerindeki tatil evinin bir parçasına ortak sahip olmalarını sağlıyor. Aşağıda okuyun.

Everlodge ön satışına katılın ve Maldivler’de lüks bir tatil kazanın

Bitcoin Düşüş Tablosu Çiziyor

Bitcoin tartışmasız kripto paranın kralı ve tek gerçek değer deposudur, ancak umut verici gelişmelere rağmen Bitcoin desteği 26 bin dolar seviyesinde tutmakta zorlanıyor. Ayı baskısı Bitcoin fiyatı üzerinde baskı yaşatıyor ve tüccarlar temkinli davranarak 20 bin dolarlık desteğe doğru bir hareketin olası olduğunu düşünüyor.

Bitcoin’in gelecekteki yörüngesi katalizörlere ve şu an için esas olarak SEC’in Bitcoin ETF teklifine ilişkin kararına bağlı. Bu durum çözülene kadar Bitcoin sahipleri alternatif varlıkları düşünmelidir. Bazıları kalan son ELDG tokenlarını güvence altına almak için devam eden Everlodge ön satışına yöneliyor olabilir.

Haftalık Grafikte Ethereum’un “Death Cross”u

DeFi kralı Ethereum, şüphesiz bir kripto para ağırlığıdır ve akıllı sözleşmeler ve dApps çerçevesi için en güvenilir ve çok yönlü ağ olarak ün kazanmıştır.

Nisan ayındaki yükselişin ardından Ethereum’un değerlemesi bugüne kadar %25’in üzerinde düştü ve 1,5 bin dolarlık destek seviyeleri civarında seyrediyor. Günlük grafiğe bakıldığında yükseliş trend çizgisinden bir kopuş görülüyor ve ayrıca dikkate değer bir şekilde, haftalık grafikte yaklaşmakta olan bir aşağı yönlü gidişata işaret eden bir “ölüm kesişimi” var.

Yine de Ethereum yoğun bir kurumsal destek görüyor ve 30 milyar dolarlık etkileyici TVL ile hala piyasadaki en büyük ikinci blockchain konumunda.

Ethereum’un şu an için fazla dalgalanma göstermemesi nedeniyle yatırımcılar, piyasa konsolidasyona uğrarken diğer seçenekleri araştırıyor. Everlodge ön satışı, düşük piyasa değeri ve çok fazla büyüme alanı olan alternatif bir yatırım sunuyor.

Everlodge Parçalara Ayrılmış Özellikler Sunuyor

Everlodge’un yenilikçi yaklaşımı ve gelecek vaat eden potansiyeli pazarda dikkat çekiyor. Everlodge, blockchain teknolojisinin mümkün kıldığı lüks mülk ortak mülkiyetidir.

Lüks gayrimenkulleri parçalara ayrılmış NFT’lere dönüştürerek herkes 250 $ gibi düşük bir fiyattan başlayan üst düzey mülklere yatırım yapma fırsatına sahip oluyor. Gayrimenkul sektöründeki sektör uzmanları ve analistler, Everlodge’un ön satışını ve pazarın her iki ucunun ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan benzersiz modeli izliyor. Tatil mülkü sahipleri ve yatırımcılar bundan aynı şekilde faydalanabilir.

ELDG, ekosistemin yerel tokenidir ve akıllı sözleşme tamamen denetlenmektedir. Everlodge tokeni, sahiplerine stake teşvikleri ve diğer avantajlar sunar ve pasif gelir olanağı sağlar. Ek olarak, yatırımcılar tokenin fiyat artışından ve mülk değerinin artmasından yararlanabilirler. Toplamda Everlodge, önemli getiriler elde etmek için olağanüstü özellikler sunar. Uzmanlar, ELDG tokeninin piyasaya sürüldüğünde 30 kata kadar artacağını öngörüyor.

Everlodge (ELDG) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin

Web sitesi: https://www.everlodge.io/

Telegram: https://t.me/everlodge


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.