• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Binance CEO’su ”CZ” Yeni Borsa İddialarına Sosyal Medyada Cevap Verdi!

Binance CEO’su ”CZ” Yeni Borsa İddialarına Sosyal Medyada Cevap Verdi!


Binance’in CEO’su Changpeng “CZ” Zhao, kısa süre önce Binance’in Rusya’daki operasyonlarını satın alan esrarengiz kripto kuruluşu CommEX ile ilgili spekülasyonları aydınlatmak için hızla harekete geçti.

CZ, CommEX’in Sahibi Olduğu İddialarını Reddetti

Artan spekülasyonlara yanıt olarak CZ, bugün yaptığı açıklamada CommEX’te hiçbir mülkiyet hissesi olmadığını açıkça belirtti.

Bu kesin yalanlama, kullanıcı arayüzü Binance ile çarpıcı bir benzerlik gösteren CommEX’in aniden ortaya çıkışı ve sadece birkaç günlük dikkat çekici derecede kısa varoluşunu çevreleyen şüphelerin ortasında geldi.

CZ, X’teki bir gönderisinde “Ben onların UBO’su değilim ve orada herhangi bir hisseye sahip değilim” açıklamasında bulundu.

Ayrıca, bölgeden belirli sayıda eski Binance personelinin CommEX’e geçtiğini ya da gelecekte bunu yapmayı düşündüğünü belirtti.

CZ, iki kuruluş arasındaki tarihsel etkileşimlere ışık tutarak, bunların entegrasyonun “test aşaması” ile ilgili olduğunu vurguladı.

Binance, sorunsuz bir geçişi kolaylaştırmak için CommEX’in karşılaştırılabilir bir tasarım ve teknik çerçeve benimsemesini savunmuştu.

Bu gelişme, Binance’in yakın zamanda Rusya pazarından çıkma kararı almasının ardından, ABD Adalet Bakanlığı’nın olası yaptırım ihlallerine ilişkin soruşturmasının ardından geldi.

CommEX’i çevreleyen söylentiler gelişmeye devam ederken, CZ’nin net açıklaması, esrarengiz kuruluşla olan ilişkisi hakkında süregelen şüpheleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.