BU SİTE SATILIKTIR - İLETİŞİM: 0538 206 55 14

Binance CEO’sundan Bitcoin Yorumu: Daha Çok Yükselmesini Diliyorum | CoinHaber
 • BITCOIN/TL
  469220,552
  % 0,92
 • ETHEREUM/TL
  31543
  % 1,18
 • RIPPLE/TL
  6.61
  % 1,20
 • BITCOIN CASH/TL
  3051.45,338
  % 0,57
 • LITECOIN/TL
  1110.3
  % 1,89
 • COSMOS HUB/TL
  176.37
  % -1,61
 • CARDANO/TL
  8.43
  % 3,72
 • TETHER/TL
  15.92
  % -0,02

Binance CEO’sundan Bitcoin Yorumu: Daha Çok Yükselmesini Diliyorum

Binance CEO’sundan Bitcoin Yorumu: Daha Çok Yükselmesini Diliyorum

Kripto paraların lideri konumundaki Bitcoin son günlerde yeniden manşetlerdeki yerini almaya başladı. Analistlerden gelen yorumlara göre BTC’deki hareketlenmeler bize, yakın zamanda gelecek olan yüksek bir fiyat artışını haber veriyor. Zaten Bitcoin son haftalarda 2020 başlarındaki fiyatlarının üç katına çıkmış durumda. Geçtiğimiz Mart ayında BTC’nin değeri 4.100 dolara kadar gerilemişti.

Bugüne geldiğimizde sanal paranın değerinin yine 12.000 dolarlık seviyeye yaklaştığını görüyoruz. Ancak buna rağmen piyasadaki devlerden birinden farklı bir açıklama geldi. Binance CEO’suna göre Bitcoin çok yavaş bir ilerleme kaydediyor. Changpeng Zhao, BTC’nin bu yavaş hareketinin onu olduğundan farklı, stablecoin’miş gibi görünmesine yol açıyor. Ancak CEO yine de bu yıl kripto paranın yatırımcısına sağladığı kazançların muhteşem olduğunu da konuşmasına ekliyor.

Yükseliş Çok Yavaş

12.000 dolardan işlem gören BTC ivme kaybetmeye de devam ediyor. Bitcoin ile birlikte tüm altcoinler de kırmızı tahtada yer almaya başladılar ve hızla değer kaybetme yarışına girdiler. Tüm yatırımcılar kripto para borsasının gelecekteki hamlesinin ne olduğu merakı içindeyken Binance CEO’sundan farklı bir açıklama geldi.

CEO Changpeng Zhao, Bitcoin’in yavaş hareket edişi sebebiyle kripto parayı stablecoin’e yani istikrarlı olan para birimlerine benzetti. Ama CEO bununla birlikte paranın sağladığı kazançların göz ardı edilemeyeceğini vurgulamayı da ihmal etmedi.

Daha Fazla Yükselmeli

CEO, konuşmasının devamında paranın yavaş yükselişini de Mart ayı ve bugünü karşılaştırarak yaptı. Mart ayındaki değerinin 4.100 dolar olduğunu hatırlatan CEO, yaklaşık beş ayda BTC’nin sadece 11.800 dolara çıkmasını yavaş olarak nitelendirdi. Fiyatları sürekli takip ettiğini aktaran Zhao, fiyat artışının ardından yarım dakika içerisinde yeni fiyata alıştığını belirtti. Konuşmasını BTC’nin daha çok yükselmesi dileğiyle bitiren CEO’nun açıklaması oldukça dikkat çekti.

Herkes Aynı Beklentide

CEO’nun dediği gibi Bitcoin’in yeni fiyatına tüm yatırımcılar anında alışıyor gibi görünüyor. Bitcoin hakkındaki beklenti de herkes için aynı diyebiliriz. Uzmanlara ve analistlerin bazılarına göre BTC’nin Ay’a doğru gitmekte olduğu aşikar. Yani herkes BTC’nin bir gün 1.000.000 dolara ulaşacağına kesin gözüyle bakıyor.

YORUMLAR YAZ
 • Türkiye’nin ve Dünyanın En Güvenilir Coin Borsaları1 sene önce
 • […] yanı sıra mobil uygulamasının olması siteyi kullanan kullanıcılar için büyük kolaylık. Binance para borsası üzerinden spot işlemlerde trade işlemleri gerçekleştirerek madencilik işlemleri de […]