• BITCOIN/TL
  1199777,545
  % -0,35
 • ETHEREUM/TL
  63475
  % -2,73
 • RIPPLE/TL
  17.65
  % -4,41
 • BITCOIN CASH/TL
  6933.05,723
  % -4,61
 • LITECOIN/TL
  2074.9
  % -3,03
 • COSMOS HUB/TL
  275.67
  % -3,05
 • CARDANO/TL
  11.54
  % -3,64
 • TETHER/TL
  28.93
  % 0,08

Binance’ın Ödeme Cüzdanı Binance Pay, Bu Altcoini Platforma Entegre Ettiğini Açıkladı!

Binance’ın Ödeme Cüzdanı Binance Pay, Bu Altcoini Platforma Entegre Ettiğini Açıkladı!


Binance tarafından sunulan ünlü ödeme cüzdanı Binance Pay, Open Campus Alliance (OC Alliance) ekosistemi için EDU’yu entegre eden ilk büyük cüzdan oldu.

Binance Pay, Open Campus Alliance ile Entegre Oldu

Binance Pay’in platformuna EDU’yu dahil etmesiyle, dünya çapındaki öğrenciler artık eğitim ihtiyaçları için dijital para birimini kullanabilecekleri sorunsuz ve kullanışlı bir araca sahip oldu.

Bu gelişme, öğrencilere, eğitimcilere ve kurumlara güvenli ve verimli bir işlem çerçevesi sağlayarak, eğitim sektöründe kripto paraların benimsenmesinde önemli bir kilometre taşını temsil ediyor.

Binance Pay, kullanıcı dostu arayüzü ve güvenli işlemlere olan bağlılığı sayesinde popülerlik kazanmıştır. Binance Pay kullanıcıları artık dijital para birimlerini eğitim amaçlı kullanmanın avantajlarından yararlanabiliyor.

İster e-kitap satın almak, ister çevrimiçi kurslara kaydolmak ya da okul harçlarını ödemek olsun, Binance Pay ödeme sürecini basitleştirerek SIFIR işlem ücretiyle hızlı işlemler yapılmasını sağlıyor.

Open Campus Alliance Nedir?

Bir eğitim ortağı konsorsiyumu olan Open Campus Alliance, EDU’yu eğitim sektörü için tercih edilen para birimi haline getirme hedefiyle EDU’yu bir ödeme yöntemi olarak benimsemiştir.

OC Alliance, 2023 yılının 2. çeyreğindeki kuruluşundan bu yana, çevrimiçi profesyonel eğitimden dil derslerine kadar geniş bir yelpazeye yayılan 20’den fazla eğitim sağlayıcısı ile ortaklıklar kurdu.

Bu ortaklar, EDU’nun Binance Pay’e entegrasyonu sayesinde artık dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere çevrimiçi eğitim hizmetleri sunabiliyor, coğrafi engelleri ortadan kaldırıyor ve uygun fiyatlı bir öğrenme ortamı yaratıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.