• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Sözleşme Değişimini Destekleyeceğini Duyurdu!

Bitcoin Borsası Binance, Bu Altcoinin Sözleşme Değişimini Destekleyeceğini Duyurdu!


Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, Travala.com’un Ethereum (ERC20) ağında AVA’ya dönüştürülerek sözleşme değişimi ve yeniden markalaşma girişimini desteklediğini açıkladı.

Binance, Travala.com’un (AVA) Sözleşme Değişimini Destekleyecek

Değişim, kullanıcılar için sorunsuz bir geçiş sağlamayı amaçlayan dikkatlice planlanmış bir zaman çizelgesiyle birlikte geliyor.

28 Ağustos 2023, saat 06:00’da Travala.com’un (AVA) BNB Beacon Chain (BEP2) ve BNB Smart Chain (BEP20) üzerindeki para yatırma ve çekme işlemleri geçici olarak askıya alınacaktır.

Binance tarafından sağlanan spot alım satım, marjin alım satım, Binance Pay, Binance Gift Card, Auto-Invest, Liquid Swap, Binance Loans, VIP Loan ve Simple Earn gibi çeşitli hizmetlerin sözleşme takası sırasında sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecek.

Kontrat değişiminin başarıyla tamamlanmasının ardından, eski AVA (BEP2) ve AVA (BEP20) tokenları “AVAOLD” kısaltmasını benimseyecek.

Bu geçiş, Travala.com’un (AVA), AVA (AVA) olarak ortaya çıkacağı ve kripto para ekosistemindeki kimliğini pekiştireceği kapsamlı yeniden markalaşma stratejisinin bir parçasıdır.

Bu geçişi kolaylaştırmak için kullanıcılar AVAOLD tokenlerini ilgili BEP2 ve BEP20 akıllı sözleşmeleri aracılığıyla yatırabilirler.

Dönüşüm işlevi, kullanıcıların AVAOLD tokenlerini yeni AVA (ERC20) tokenleriyle takas etmelerine olanak tanıyacak. AVAOLD tokenlarının para çekme işlemlerinin, artık herhangi bir token faydasına sahip olmayacakları için desteklenmeyeceğini belirtmek önemlidir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.