• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bitcoin Borsası Binance Vadeli İşlemler İçin Yeni Özelliğini Duyurdu! İşte Detaylar…

Bitcoin Borsası Binance Vadeli İşlemler İçin Yeni Özelliğini Duyurdu! İşte Detaylar…


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni özelliğinin başlatıldığını duyurdu.

Binance yaptığı açıklamada, seçili pazarlarda yüksek likiditeye sahip vadeli işlem ürünleri için kopya ticaretini başlatıldığını söyledi.

Binance’in bu özelliği kullanıcılara, önde gelen yatırımcıların ticaret portföylerini ve stratejilerini takip etmesine ve kopyalamasına olanak tanırken ticaret topluluğu içinde daha fazla etkileşim olmasını sağlayacak.

Binance açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Binance Futures, hem Binance web sitesinde hem de Binance uygulamasında mevcut olan Copy Ticaret’in vadeli işlemler için de başlatıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyor.

Uygun bölgelerdeki kullanıcılar , deneyimli ve yetenekli yatırımcıların gerçek zamanlı vadeli işlem stratejilerini Copy Ticaret özelliği aracılığıyla sorunsuz bir şekilde kopyalamaya başlayabilirler.”

Binance açıklamasında Copy Ticaret’in nasıl yapılacağına dair ayrıntıları da belirtti.

Binance Pazarlama Direktörü Rachel Conlan ise şunları söyledi: “Binance’in misyonu finansal erişimi geliştirmektir. Ürünlerimiz, kullanıcılarımızın kendi finansları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu noktada Öğrenmek ve etkileşimde bulunmak isteyen yeni kullanıcıların taleplerini karşılıyoruz. Deneyimli yatırımcılarla artık deneyimlerini paylaşmak ve para kazanmak için daha fazla yola sahip olacaklar. Copy ticaretin kriptoya giriş engellerini azalttığına ve topluluk içindeki sosyal etkileşimi artırmaya yardımcı olabileceğine inanıyoruz.” dedi.

Binance CEO’su CZ de twitterdan yaptığı paylaşımda Binance Futures’in Copy Ticeret özelliğinin başlatıldığını duyurdu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.