• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bitcoin Borsası Coinbase’den “Paranızı Çekin!” Talimatı!

Bitcoin Borsası Coinbase’den “Paranızı Çekin!” Talimatı!


ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, ABD dışındaki ülkelerdeki faaliyetlerini düzenliyor.

Bu noktada Coinabase bir e-postada Hindistan’daki kullanıcılarına hizmet vermeyi durduracağını söyledi.

Çinli gazeteci Wu Blockchain yaptığı paylaşımda Coinbase’in 25 Eylül’den sonra Hindistan’daki kullanıcılara tüm alım satım hizmetlerini sunmayı bırakacağını söylediğini yazdı.

TechCrunch ve Economic Times’ın haberine göre, Coinbase Hindistan’daki kullanıcılarına attığı bir e-postada tüm alım-satım hizmetlerinin 25 Eylül’den sonra durdurulacağını ve bu tarihe kadar hesaplarındaki tüm parayı çekmelerini tavsiye etti.

Ek olarak yeni kullanıcıların borsaya kaydolmasına izin verilmediğini belirten Coinbase, kullanıcılara yeni hesap açtırmak yerine Coinbase Wallet‘ı indirmelerini tavsiye etti.

Coinbase müşterilerine gönderdiği e-postada şunları yazdı:

“Belirtilen hesabınızla bağlantılı tüm Coinbase Perakende hizmetlerini durduracağımızı ve bu hizmetlere ilişkin güncellenmiş standartlarımızı artık karşılamayan perakende hesaplarına erişimi devre dışı bırakacağımızı size bildirmek için size ulaşıyoruz.

Bu karardan etkilenen kullanıcıların fonları bizde güvende kalacak ve 25 Eylül’e kadar bakiyelerini çekip diğer kripto hizmet sağlayıcılarına gönderebilecekler.”

Coinbase sözcüsü ise yaptığı açıklamada “2023 yılının Haziran ayında Hindistan’daki değişim ürünümüze yeni kullanıcı kayıtlarına izin vermeyi durdurduk. Ülkede sağlam bir teknoloji merkezimiz var ve Coinbase Cüzdanımız da dahil olmak üzere canlı ürünler sunuyoruz. Uzun vadede Hindistan’a bağlıyız ve bu önemli pazardaki varlığımızı güçlendirmenin yollarını keşfetmeye devam ediyoruz.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.