• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bitcoin (BTC) ve Shiba Inu (SHIB) Mevcut Piyasa Zorluklarıyla Yüzleşebilir mi? Uzmanlar Everlodge’dan (ELDG) Alıntı Yapıyor

Bitcoin (BTC) ve Shiba Inu (SHIB) Mevcut Piyasa Zorluklarıyla Yüzleşebilir mi? Uzmanlar Everlodge’dan (ELDG) Alıntı Yapıyor


Bu makale en çok konuşulan üç kripto para birimine odaklanacak: Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB) ve Everlodge. Mevcut pazar performanslarını ve karlılıklarını analiz edeceğiz. Uzmanlar zaten Everlodge’u büyüme ve kar tablolarının en üstüne yerleştirdiler. Peki bunların sebepleri neler? Hadi bulalım.

Everlodge ön satışına katılın ve Maldivler’de lüks bir tatil kazanın

Bitcoin’in (BTC) Borsa Arzı Düştü

Bitcoin topluluğu, yatırımcıların BTC’ye olan güvenini ortaya koyan son zincir içi verilere değer veriyor. Verilere göre Bitcoin (BTC) borsalardaki arzında bir düşüş yaşadı. Analistlere göre azalan döviz arzı, yatırımcıların uzun vadeli yatırım için Bitcoin (BTC) biriktirdiğini gösteriyor.

Santiment’in verileri, borsalarda tutulan Bitcoin (BTC) yüzdesinin %5,80 oranında düştüğünü gösteriyor. Ancak bu gelişmenin Bitcoin (BTC) üzerinde olumlu bir etkisi olmadı. Bitcoin’in (BTC) işlem fiyatı geçtiğimiz ay %11 düştü. Daha sonra, bir Bitcoin (BTC) tokenı artık 26.086,47 dolardan satın alınabiliyor.

Shiba Inu (SHIB) Karma Performans Yayınladı

Shiba Inu (SHIB) son birkaç haftada birçok fiyat düzeltmesine tanık oldu. Ardından Shiba Inu’nun (SHIB) piyasa değeri geçtiğimiz ay %3 oranında düştü. Bu haberin yazıldığı sırada bir Shiba Inu (SHIB) tokenı 0,000000809 dolardan satın alınabiliyor.

Bu arada CryptoQuant’tan gelen veriler, borsadaki Shiba Inu (SHIB) token arzının arttığını gösteriyor. Üstelik Shiba Inu (SHIB) ağındaki balina adres sayısı da düştü.

Bu gelişmeler birçok yatırımcının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 doların yaklaşık %90 altında bulunan Shiba Inu’ya (SHIB) karşı ihtiyatlı olmasına neden oldu. Ancak Shiba Inu’nun (SHIB) sosyal hacminde bir artış yaşandı ve duygular ağırlık kazandı.

Everlodge (ELDG) Ön Satış Yükseliş Parıltısını Yeniden Ateşledi

Everlodge, benzersiz Web3 ürünüyle emlak sektöründe devrim yarattı. Tatil mülkleri sektörüne hitap eden bir blockchain platformu geliştirdi. Bir araştırma raporuna göre, küresel emlak sektörünün değeri 2028 yılına kadar 729,40 trilyon dolara ulaşabilir. Dolayısıyla, bu devasa hedef pazar büyüklüğüyle bu yeni Web3 platformu, kripto dünyasında harikalar yaratabilir.

Kullanıcıların 100 $ gibi düşük bir fiyata yatırım yapmasına ve lüks villalara ve tatil evlerine sahip olmasına yardımcı olacak. Platform, gayrimenkul mülkleri için NFT’ler (takas edilemez tokenlar) basacak ve bunları daha küçük birimlere ayıracak. Özellikle mülkün tapu, mülkiyet ve tapu gibi tüm ayrıntıları akıllı sözleşmenin meta verilerinde saklanacaktır.

Bu NFT’lerin piyasa fiyatı, basıldıkları mülke bağlı olacaktır. Gayrimenkul sektörünün geçmiş kayıtları göz önüne alındığında bu NFT’lerin değerinin zamanla artacağını söylemek yanlış olmaz. Ayrıca platformun ekosisteminin 4 bileşeni var: Rewards Club, Launchpad, Lending ve Marketplace.

ELDG tokenleri platformun ekosisteminin yakıtı görevi görecek. Sahipleri, işlem ücretlerinde indirimler, staking ödüllerinin yanı sıra lüks otellerde ve villalarda ücretsiz konaklamalar gibi çok sayıda avantaj elde edecek. Üstelik platform yalnızca köklü ve tanınmış otel zincirleri ve geliştiricilerle işbirliği yapacak.

ELDG‘nin ön satışı 3. aşamadan geçiyor ve şu anda 0,018 dolardan bir token satın alınabiliyor. Ayrıca Everlodge’un piyasa değerinin ön satış turunun sonunda %280, lansman sonrasında ise 30 kat artması bekleniyor.

Everlodge (ELDG) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin

Web sitesi: https://www.everlodge.io/
Telegram: https://t.me/everlodge


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.