• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bu Altcoin 150 Milyon Dolarlık Yatırım Aldığını Duyurdu! Fiyatında Ani Sıçrayış Meydana Geldi!

Bu Altcoin 150 Milyon Dolarlık Yatırım Aldığını Duyurdu! Fiyatında Ani Sıçrayış Meydana Geldi!


Finansal uygulamalar geliştirmeye odaklanmış bir katman-1 blok zinciri olan Injective (INJ), altcoin platformunun CEO’su ve kurucu ortağı Eric Chen’in verdiği demece göre 150 milyon dolarlık bir ekosistem fonu girişimi başlattı.

Injective (INJ) Altcoin Kurucusu, 150 Milyon Dolarlık Yatırım ile İlgili Konuştu

Chen, açıklamasında şunları söyledi:

“Geçmişte pek çok ekosistem fonunun çeşitli şeyler yaptığını gördük, ancak Injective ve Cosmos için bir bütün olarak kurulmuş bir ekosistem fonu yok. Biz buna girişim konsorsiyumu diyoruz çünkü yatırımları oradan ya da doğrudan kurumlardan alabiliyorlar.”

Injective, 2018 yılında Binance Labs tarafından inkubasyon programına alınmış ve daha sonra Jump Crypto, Pantera Capital ve milyarder girişimci Mark Cuban tarafından desteklenmişti. Şirket, 2022’nin üçüncü çeyreğinde Brevan Howard ve Jump’tan kurumsal bir finansman turu gerçekleştirdi.

Altcoinin ekosistemi Coinbase, Figment, Pyth ve Wormhole gibi merkeziyetsiz kripto para uygulamalarıyla (dApps) çalışıyor.

Yeni ekosistem fonu, Pantera ve Jump gibi önceki yatırımcıların yanı sıra Kraken Ventures, Kucoin Ventures, Delphi Labs, Flow Traders, Gate Labs ve IDG Capital gibi diğer web3 yatırımcıları tarafından destekleniyor. Chen, 150 milyon doların konsorsiyum tarafından bir araya getirilen sermaye olduğunu ve “birkaç yıl içinde” dağıtılacağını söyledi.

Grup, Injective veya Cosmos blok zincirleri üzerine kurulan projeleri birlikte çalışabilirlik, DeFi, ticaret, proof-of-stake altyapısı ve ölçeklenebilirlik çözümleri sektörlerinde desteklemeyi amaçlıyor.

Chen açıklamalarına şöyle devam etti:

“Erken aşamadaki projeleri desteklemeye başlayacak, ardından ekosistem bir bütün olarak büyüdükçe yavaş yavaş tohum aşamasından sonraki aşamalara geçecek.

Bu konsorsiyumun lansmanıyla birlikte, yatırımcıları ve destekçileri bir araya getirmek için bu ekosistem fonunu bir hackathon ile başlatacağız. Bu, temelde konsorsiyum üyeleri için de çok daha fazla fırsat sunacak.”

Injective Global Virtual Hackathon, 1 milyon dolarlık ödül, hibe ve yatırımlarla dört haftalık çevrimiçi bir etkinlik için Mart ayında başlayacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.