• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bu Altcoin Ekim Ayı Sonunda 100 Milyon Tokenlik Depreme Hazırlanıyor: İşte Tüm Detaylar

Bu Altcoin Ekim Ayı Sonunda 100 Milyon Tokenlik Depreme Hazırlanıyor: İşte Tüm Detaylar


Ekim ayının sonunda Worldcoin (WLD) piyasayı sarsabilecek önemli bir olaya hazırlanıyor. Worldcoin Temmuz ayında piyasaya sürüldüğünde, likidite sağlamak üzere beş piyasa yapıcıya toplam 100 milyon WLD altcoini ödünç vermişti.

Şimdi, üç aylık bir sürenin sonunda, bu piyasa yapıcıların ya coinleri iade etmeleri ya da 2 ila 3.12 dolar arasında bir fiyattan satın almaları gerekiyor.

Bu sürenin 22 Ekim’de sona ermesine bir aydan az bir süre kala, bu beş kripto para piyasa yapıcının son zincir içi hareketlerini ve WLD varlıklarını inceleyelim:

Wintermute

Wintermute’a lansman sırasında 28 milyon WLD tahsis edilmişti ve şu anda zincir üzerinde 14.16 milyon WLD tutuyor. Firma son 15 gün içinde CoinSafe’ten 1.93 milyon WLD çekti.

Amber Group

Amber Group 24 milyon WLD tahsisi ile başladı ve şu anda zincir içi varlıklarında 4.5 milyon WLD bulunuyor. Temmuz ayında 19,5 milyon WLD’nin merkezi borsalara aktarılmasının ardından, şirket merkezi borsalardan yakın zamanda WLD çekmedi.

Flow Traders

Flow Traders’a lansman sırasında 24 milyon WLD tahsis edilmişti ve şu anda zincir üzerinde 8.5 milyon WLD tutuyor. Şirket son yarım ay içinde çeşitli merkezi borsalardan 2.45 milyon WLD çekti.

Auros Global

Auros Global’e lansman sırasında 12 milyon WLD tahsis edilmişti ve şu anda zincir üzerinde yalnızca 500 bin WLD tutuyor. Temmuz ayında 11.5 milyon WLD’nin çeşitli merkezi borsalara aktarılmasının ardından, son zamanlarda borsalardan WLD çekimi yapılmadı.

GSR Markets

GSR Markets 12 milyon WLD tahsisi ile başladı ve şu anda zincir üzerinde 8.05 milyon WLD tutuyor. Şirket geçtiğimiz ay içinde çeşitli borsalardan 4,01 milyon WLD çekti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.