• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bu Altcoin Son Güncellemeyle Birlikte 2023’e Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Bu Altcoin Son Güncellemeyle Birlikte 2023’e Hızlı Bir Giriş Yaptı!


Altcoin Fantom (FTM) bugün büyük bir çıkış kaydederek fiyatı %18.2 artışla 0.49 dolara kadar yükseldi.

Dijital para birimi için bu tür büyük fiyat kırılmaları olağandışı olmasa da, haftanın başından bu yana büyümenin sürdürülmesi FTM’nin bu yıl yeni bir program çizme olasılığını ortaya koydu.

Altcoin Fantom (FTM) Beklenen Güncellemelerin Ardından %18 Yükseldi

Bilinen diğer dijital para birimlerinin aksine, Fantom normal bir blok zinciri değil, kendi ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanarak geliştiricilere Merkezi Olmayan Finans (DeFi) hizmetleri sağlayan Yönlendirilmiş Asiklik Grafik (DAG) akıllı sözleşme platformu olarak tasarlandı.

Fantom protokolü, tasarımı kadar benzersiz bir hale geldi ve hatta yetenekleri genişletilmek üzere.

Bu ayın başlarında Fantom Ecosystem Vault’un lansmanını yapan protokolün Pazarlama Direktörü Simone Pomposi, revize edilen yol haritasına göre Fantom’a gelecek olan bir dizi güncellemenin altını çizdi.

Bu güncellemelerden bazıları Go-Opera’nın profil oluşturma ve darboğaz tanımlama, Carmen adlı yepyeni bir veritabanı.

Bu veritabanı özelleştirmeye ve daha hızlı kriptografik karmalara izin veriyor.

Simone tarafından açıklandığı üzere Fantom, Tosca olarak adlandırılan yeni bir sanal makineye sahip olacak ve aynı zamanda ana ağ performansını sekiz kat artıracak ve depolama alanını yaklaşık %98 oranında azaltacak.

Bir DAG olarak Fantom, geleneksel olmayan bir blok zinciri protokolünün geleneksel Dağıtılmış Defter Teknolojileri (DLT) kadar çok sayıda işlevsel uygulamaya veya akıllı sözleşmeye nasıl ev sahipliği yapabileceğinin bir kanıtıdır.

Fantom yılın başından bu yana artan bir ilgi görmekte ve bu yeni güncelleme duyurularıyla birlikte kullanıcılar protokolün aktif bir şekilde geliştiğinden ve zamana ayak uydurduğundan emin olduklarını söylüyorlar.

Web3.0 inovasyonunun mevcut benimsenmesi ve büyüme oranı ile son 30 gündeki %129’dan fazla büyümeye göre, Fantom bu çeyrekte yeni fiyat dönüm noktalarını yeniden test etme yolunda olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.