• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Bu Altcoinde Token Kilidi Açma Etkinliği Ertelendi: Haberle Birlikte Fiyatı Sıçrama Yaptı!

Bu Altcoinde Token Kilidi Açma Etkinliği Ertelendi: Haberle Birlikte Fiyatı Sıçrama Yaptı!


Yatırımcılara gönderilen bir nota göre, merkeziyetsiz kripto para borsası dYdX, yatırımcılar için altcoin kilitlerinin açılışını 3 Şubat’tan 1 Aralık’a erteledi.

dYdX Altcoininde Açılacak Token Kilitlerinin Önemli Bir Kısmı Yıl Sonuna Ertelendi

Borsa önümüzdeki ay yatırımcılara, topluluk üyelerine ve projenin hazinesine 150 milyon token (282 milyon dolar) dağıtacaktı; bu da mevcut arzı iki katına çıkaracak bir hamleydi ve sonraki aylarda daha fazla tokenin kilidi açılacaktı.

Yatırımcılar için token kilitlerinin açılmasının ertelenmesi bu miktarı 83 milyon token (156 milyon dolar) azaltarak etkinin önemli bir kısmını yıl sonuna kaydıracak.

Yeni programa göre, toplamda yatırımcılara yönelik 277 milyon token’ın %30’unu oluşturan 83 milyon token’ın kilidi 1 Aralık’ta açılacak. Bu gerçekleştikten sonra, toplam tokenlerin %40’ı takip eden altı ay boyunca aylık olarak, ardından bir sonraki yıl %20’si ve ondan sonraki yıl %10’u açılacak.

DYdX şu anda Ethereum’un üzerinde çalışan zero knowledge proof destekli bir katman olan StarkEx’e dayanıyor, ancak Cosmos ekosistemindeki kendi uygulamaya özel blok zincirine geçmek için bu platformu terk etme sürecinde bulunuyor.

DYDX altcoininde tokenlerin kilit açılımının 1 yıl ertelenmesi ile birlikte fiyat artışı yaşandı.

Dydx’in fiyatı son birkaç gün içinde yükselişe geçerek 19 Ocak’ta 1.30 dolar civarındayken bugün 1.99 dolara çıktı. Token şu anda Aralık başından bu yana en yüksek noktasında.

Bununla birlikte dYdX’in değer kazandığı dönemde genel kripto para piyasasında da artış gözlendi ancak benzer oranlarda olmadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.