• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

CZ, Binance’le İlgili Haberler Konusunda Uyardı!

CZ, Binance’le İlgili Haberler Konusunda Uyardı!


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’te işten ayrılamalar devam ediyor. Bu noktada Binance’in Doğu Avrupa ve Rusya sorumlusu Gleb Kostarev, Facebook üzerinden yaptığı açıklamada Binance’ten ayrıldığını duyurdu.

Gleb Kostarev yaptığı açıklamada bugünün Binance’teki son günü olduğunu söyledi.

Binance CEO’su CZ ve kurucu ortağı Yi He’ye teşekkür eden Kostarev açıklamasında şunları söyledi:

“Arkadaşlar bugün Binance’teki son günüm.

Doğu Avrupa, BDT, Türkiye, Avustralya ve Yeni Zelanda’dan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılıyorum .

Bana verdikleri güven ve tüm fırsatlar için CZ ve He Yi’ye şükranlarımı sunmak istiyorum.

Ayrıca eski meslektaşlarıma profesyonellikleri ve bu sektördeki en iyi uygulamalara aşinalıkları için çok teşekkür ederim. Yerel düzeydeki zorlu çalışmaları ve muhteşem kampanyaları için tüm yerel girişim ekiplerine teşekkür ederiz.

Ve tabii ki tüm ortaklarımıza ve Binance kullanıcılarına desteklerinden dolayı içtenlikle teşekkür ederiz. Son 5 yıl inanılmaz derecede ilginçti ve kripto para birimlerinin yayılmasına ve paranın özgürlüğüne katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana. Önümüzde yeni başarılar ve maceralar var!”

Gleb Kostarev’in Binance’ten ayrılışını haber yapan Cointelegraph’ın haberini FUD olarak nitelendiren CZ, açıklamasında şunları söyledi:

“Ekip üyelerimizden bazıları daha büyük rollere doğru büyüyor, bazıları ise Binance’in dışında. Bazıları yeni heyecan verici girişimler yapıyor. Hatta birçoğuna tanıtım/referans bile yaptım. Biz herkesin desteğiyiz. Biz tek bir topluluğuz.

Bu aynı zamanda Binance ve bu arada daha fazla büyüme fırsatı yaratır.

FUD’u görmezden gelin, inşa etmeye devam edin!”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.