• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Değişken Bir Piyasada Değişmez Temeller: Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Pomerdog (POND)

Değişken Bir Piyasada Değişmez Temeller: Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Pomerdog (POND)


Sağlam temellere veya esaslara sahip varlıklar bulmak her zaman zordur. Bu alanda Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Pomerdoge (POMD) gibi öne çıkan coinler oyunun kurallarını değiştirebilir.

Piyasa dalgalanmalarının ortasında, bu tokenlar esneklik gösterdi ve volatiliteyi atlattı. Bu makale, onları istikrarsız bir kripto pazarında gerçekleştirilebilecek sağlam projeler haline getiren şeyin ne olduğunu araştıracak.

Pomerdoge (POMD) Ön Satışı Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın

Cardano (ADA): Ölçeklenebilirlik ve Sürdürülebilirlik

Cardano (ADA), hisse kanıtı (PoS) fikir birliği mekanizmasını kullanan bir blockchain platformudur. Ölçeklenebilirliği ve sürdürülebilirliği onu blockchain ekosisteminde en iyi seçim haline getiriyor. Üstelik Cardano, piyasadaki türbülansa rağmen piyasa değeri açısından 7. sırada yer alan lider bir token.

Cardano’nun değişken kripto pazarındaki esnekliğine çeşitli faktörler katkıda bulundu.

DApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) oluşturulmasını içeren güçlü temellerinin yanı sıra, güçlü bir topluluğa da sahiptir.

Bu nedenle, temellerin ve canlı bir topluluğun birleşimi, Cardano’yu değişkenliğin ortasındasağlam bir proje haline getiriyor.

Polkadot (DOT): Blockchain Alanındaki Sorun Noktasını Çözmek

Polkadot (DOT), bir blockchain ağını birbirine bağlayan ve güvence altına alan çok zincirli bir protokoldür. Sadece tokenlerin değil, veri ve varlıkların zincirler arası transferini kolaylaştırmak için blockchain alanında öne çıkıyor. Bu nedenle Polkadot’un temel değer önerisi, blok zincirler arasındaki birlikte çalışabilirliği içerir.

Polkadot’un blockchain sahnesindeki en büyük zorluklardan birine çözüm getiren çoklu zincir mimarisi sayesinde, bir istikrar seviyesini korumayı başardı. Aynı zamanda kripto pazarındaki yükselişe de katkıda bulunarak piyasa değeri açısından 13. en büyük token haline geldi.

Yukarıdakiler Polkadot’u ayı veya istikrarsız bir piyasada tutunmak için harika bir proje, hatta boğa piyasası sırasında daha da iyi bir proje haline getiriyor.

Pomerdoge (POMD): P2E ve NFT’nin Karışımı

Kripto sahnesinde güçlü bir rakip olarak ortaya çıkan Pomerdoge, kazan-kazan (P2E) ve takası mümkün olmayan tokenlerin (NFT’ler) benzersiz bir karışımıdır. Pomerdoge, kripto dünyasındaki en büyük ve en sıcak trendlerden ikisini birleştirerek kendisini piyasada gelecek vaat eden bir oyuncu olarak konumlandırdı.

Yeni ve heyecan verici P2E oyunu, oyuncuların yalnızca ödül kazanmasına değil, aynı zamanda dünyanın her yerinden diğer oyuncularla bağlantı kurmasına da olanak tanıyacak. Ayrıca oyun içinde toplanan eşyaların takası için bir oyun pazarı da olacak ve oyuncular benzersiz eşyalar satın alabilecek. Ayrıca oyun alanında oyuncular sonuna kadar savaşacak ve kazananlar her şeyi alacak.

NFT özelliklerine gelince, platform, token sahiplerine özel 7.777 NFT’den oluşan bir NFT koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, güçlü temellerine ek olarak tokenın somut bir faydası da var. Buna oyun içi para birimi olarak işlev görme ve ekosistem içindeki diğer faaliyetler de dahildir.

Token, kripto sahnesine yeni giren biri olmasına rağmen SolidProof ve Cyberscope tarafından denetlendi. Bu onun güvenilirliğini gösterir, dolayısıyla yatırımcının güvenini arttırır. Ayrıca likidite ömür boyu kilitlenecek ve güvenli hale getirilecek.

POMD ön satışı devam ediyor ve tokenın fiyatı şu anda 0,0165 dolar. Sağlam temellerine ek olarak Cardano ve Polkadot ile birlikte önemli bir büyüme potansiyeline de sahip. Bazı analistlere göre 20 kat artabilir.

Bugün Pomerdoge (POMD) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin:
Web sitesi: https://pomerdoge.com/
Telegram Topluluğu: https://t.me/pomerdoge

 


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.