• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Elon Musk’ın İlgi Gösterdiği Projede Yeni Dönemeç! Sayıları Gün Geçtikçe Artıyor

Elon Musk’ın İlgi Gösterdiği Projede Yeni Dönemeç! Sayıları Gün Geçtikçe Artıyor


Kripto para piyasası, yatırımcıların sürekli olarak gelecek vadeden yeni projeler arayışında olmasıyla birlikte spekülasyonlardan payına düşeni aldı. Yeni yıla yaklaşırken 2023 yılının en iddialı kripto para projelerinden birisinin Wall Street Memes olduğu ise aşikar.

Wall Street Memes (WSM) projesi, meme kripto paraların popülerliğini bir adım öteye taşıyor ve yatırımcıların dikkatini çekiyor. Elon Musk gibi kripto para fenomenlerinin projeye olan ilgisi, Wall Street Memes’in hızla büyümesine ve kripto para borsalarında listelenmesine katkı sağladı. Yakın zamanda birkaç önemli borsada listelenen WSM, meme coin’lerin finansal erişilebilirliği ve topluluk oluşturmayı nasıl birleştirebileceğini gösteriyor.

Wall Street Memes (WSM), 2023 kripto para dünyasının uçsuz bucaksız genişliğinde, finansal hiciv ile gelişmekte olan meme kültürü arasındaki boşluğu doldurarak ortaya çıktı. Küçük yatırımcıların GameStop (GME) gibi yoğun şekilde açığa satılan hisse senetlerinin fiyatlarını artırarak Wall Street’i ele geçirdiği 2021’deki meme hisse senedi kargaşası sırasında doğan Wall Street Memes, kısa sürede internetin en büyük ve en etkili bireysel yatırım topluluklarından biri haline geldi.

Wall Street Memes’in sosyal medya kanallarında 1 milyondan fazla takipçisi var ve X’in (eski adıyla Twitter) sahibi Elon Musk gibi sosyal medyanın en büyük isimlerinden bazılarının etkileşimlerini çeken komik meme’leriyle sürekli olarak viral oluyor.

WSM’yi Listeleyen Borsaların Sayıları Gün Geçtikçe Artıyor

Wall Street Memes token satın alanların hızla artmasıyla ön satışta projenin topladığı fonlar ve kripto borsalarındaki performansı, yatırımcıları ve analistleri heyecanlandırdı. Geçtiğimiz günlerde, Wall Street Memes tokeni, birkaç farklı kripto para borsasında listelendi ve bu da projenin popülerliğini ve erişilebilirliğini artırdı.

Başarılı bir ön satış gerçekleştiren WSM, birkaç gün içinde OKX ve MEXC de dahil olmak üzere en iyi yedi borsada listelendi.

Bu listelemeleri WSM’nin geçen hafta Gate.io ve CoinW’de ilk kez işlem görmeye başlaması izledi ve WSM’nin 24 saatlik 33,4 milyon dolarlık işlem hacmiyle dünya çapında en çok işlem gören dördüncü meme coin olmasına yardımcı oldu.

Genel olarak bakılırsa WSM tokeni, CoinW borsasında 4 Ekim 2023 tarihinde listelendi. Bu platform, WSM/USDT alım satım çiftini resmi olarak açtı ve bu önemli listelemeyle birlikte özel bir etkinlik düzenledi​​. Ayrıca, DigiFinex borsası da WSM tokenini 8 Ekim 2023’te listeye ekledi. Bu listeleme, Wall Street Memes’in piyasa değerini ve yatırımcı tabanını daha da genişletti​.

Wall Street Memes projesi, büyük bir topluluğa sahip olması ve finansal erişilebilik sağlama misyonu sayesinde dikkat çekiyor. Tokenin fiyatı, halka arzından bu yana üç kat arttı ve popüler meme tokenleri Pepe ve Shiba Inu’yu günlük işlem hacmi açısından geride bıraktı​.

Projeye olan ilgi, Wall Street Memes token satın alan heyecanlı yatırımcılar sayesinde toplanan fon miktarını 25 milyon doların üzerine çıkardı. Bu başarı da birçok uzmanın WSM coin’lerinin borsa listelemesi sonrasında potansiyelini kaybetmeyeceğine inanmasına neden oldu.

Elon Musk’ın WSM’ye İlgisi Başarıyı Artırdı

Elon Musk’ın projeyle çok kez etkileşime girmesi, Wall Street Memes’in popülerliğini artırdı ve projenin başarısını daha da perçinledi. WSM, borsalardaki listelemeleri ve yatırımcılar tarafından gösterilen büyük ilgi sayesinde kripto para piyasalarında önemli bir konuma gelmeyi başardı.

Wall Street Memes topluluğunun kurucu ruhunu meme’ler oluşturuyor Ancak WSM, ortalama bir meme coin’den çok daha fazlasını sunuyor.

WSM, neredeyse tüm diğer meme coin’lerden farklı olarak pasif gelir için önemli bir yol sunuyor.

Wall Street Memes’in Yüzde 42’lik APY’si

Yani WSM’nin erken başarısının büyük bir kısmı, büyüyen topluluğuna, yıllık yüzde 42’lik staking ödüllerine ve ürün lansmanları/token yakma planlarına bağlanıyor.

Bu, kripto alanında bulunabilecek en yüksek stake getirilerinden biri olarak konumlandırılıyor.

İkinci olarak, Wall Street Memes tokan satın alma ekibi tarafından WSM’nin native token olacağı yeni bir Web3 ürününün yaklaşan lansmanını çevreleyen heyecan hızla artıyor.

Ekip henüz bu ürünün ne olabileceğine dair herhangi bir belirti vermedi. Ancak Wall Street Memes ekibi hangi platformu piyasaya sürerse sürsün, ilgi çekeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Wall Street Memes ekibi, 11 Ekim’de TSİ 21.00’de gerçekleşecek olan 1 milyon dolarlık bir token geri alımını bile duyurdu.

Bu geri alım, Wall Street Memes token satın alımı baskısını artırmak üzere tasarlandı. Bunun da tokenin değerini olumlu yönde etkileyebileceği söyleniyor.

Her geçen gün artan işlem hacimleri ve ek önde gelen CEX listeleme söylentileri ile WSM sahiplerini verimli bir hafta daha bekliyor gibi gözüküyor.

Sonuç olarak Wall Street Memes projesi, kripto para piyasalarında yeni bir dönem başlatıyor. Borsalardaki listelemeler ve yatırımcılardan gelen destek, projenin geleceği için umut verici sinyaller gönderiyor. Özellikle Elon Musk gibi önemli milyarder isimlerin projeye olan ilgisi, Wall Street Memes’in kripto para dünyasında önemli bir oyuncu olacağının sinyallerini veriyor.


Yasal Uyarı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.