• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Ethereum Fiyat Analizi, 1.250 Dolar Tutacak mı?

Ethereum Fiyat Analizi, 1.250 Dolar Tutacak mı?


Ethereum (ETH) fiyatında 1.250 destek son düşüşü önledi. Ancak verilerle ilgili bu destek bir düşüşü tutabilir mi?

Ethereum (ETH) fiyatında 1.250’lik destek son düşüşünün fiyatının ardından konsolidasyon için önümüzdeki günlerde yaklaşıyor. Muhtemelen Ethereum (ETH) fiyatı daha yüksek bir yerel dip puan ve şimdi daha da yükselmeye hazır. Piyasa oğlu 24 kırmızıda gördü. Lider Bitcoin (BTC) yüzde 3,16 düşerken Ethereum (ETH) yüzde 2’ye yakın değer kaybetti. Bu arada, piyasa geri kalanında daha fazla konut görüldü.

Ethereum (ETH) fiyatı son 24 saat içinde 1.211,33 $ saat ile seyir içinde ve bu saat içinde bir seyir içinde işaret ediyor. İşlem hacmi yüzde 24,89 azalarak toplamda 17,14 milyar dolar, toplam piyasa değeri 154,5 milyar dolar23 hakimiyet onayı.

Ethereum (ETH) Yükselmeye mi Hazırlanıyor?

4 plan grafikte, son dar bir haritada gecerliyiz, bulutlar bulutlar Ethereum (ETH) 1.350 doların üzerine gelecek.

Ethereum (ETH) Yükselmeye mi Hazırlanıyor?

Ethereum (ETH) fiyatı için son dereceki tepe seviyesi 1.650 $ belirlendikten sonra bir süre boyunca bir deneyerek gördük. bundan sonra ETH/USD1.100$’a ulaşılana kadar her türlü destek başlatılmaya başlandı.

Perşembe günü hafif bir tepki geldi ve fiyat 1.350 dirence doğru olacaktı. Oradan, Ethereum (ETH) 1.250 $ ‘lık bir konsolidasyon oluşturdu ve bu, daha yüksek bir yerel düzeyde seviyenin geçtiği için daha fazla iyileşmenin gerçekleşmeyeceği görülüyor.

Ethereum (ETH) fiyat hareketi için bir hedef 1.400’lük yüksekliktedir. Fiyat bu alında, Ethereum fiyatı telafi etmeye devam edebilir ve daha yüksek yerel seviyeleri belirlemeye devam edebilir.

Son 24 saat içinde 1.250 $ üzerinde yatay seyir için Ethereum (ETH) fiyat önümüzdeki günlerde hareket ediyor. Bu artış, Ethereum (ETH) daha da yükselmeye devam etmek ve bir hedef olarak 1.400’den fazla olması gerekecek olması gerekiyorİçeriğin tamamını koinbox’dan görüntüleyin.