• BITCOIN/TL
  1120876,596
  % 0,88
 • ETHEREUM/TL
  60720
  % 0,98
 • RIPPLE/TL
  17.75
  % 1,10
 • BITCOIN CASH/TL
  6532.11,732
  % 1,09
 • LITECOIN/TL
  2067.56
  % 0,49
 • COSMOS HUB/TL
  275.33
  % 1,85
 • CARDANO/TL
  11.19
  % 1,57
 • TETHER/TL
  28.92
  % -0,01

FTX Kurbanı Olan O İsim NFT Koleksiyonunu Satışa Çıkardı

FTX Kurbanı Olan O İsim NFT Koleksiyonunu Satışa Çıkardı


FTX çöküşlerinin etkisi artıyor! Chain blockchain kurucu kurucusu, bu sektörün son kurbanı oldu..

Takma adı Deepak.eth olan Zincir blok zinciri altyapı kurucusu, nonfungible token (NFT) koleksiyonlarının satışını duyurmak için Twitter’a gitti.

Deepak.eth, koleksiyonn ya en yüksek günlüğü verene satılacağı ya da olacakların %80’ini satacakları “kesirli bir DAO”ya yapacaktın tweetledi. Zincir kurucusuna göre sistem 8.000 Ethereum’a gidiyor. Bu yazının yanında, kabaca 10.258.720 milyon dolar değerindedir.

Koleksiyon, diğer yanı sıra NFT olan çizimlerini ve kolyelerini, gerçek Bored Yat Kulübü (BAYC) ve Mutantları içeren Tiffany Punks yüksek biletli NFT’leri içerir.

10 Kasım’da Deepak.eth, Twitter’da NFT’leri aracılığıyla likiditeye dalmasının nedeni olarak son FTX kargaşasını işaret eden bir ileti girişimi başlatıyor.

Kendi yaz’teki kesmemeda ile bağlarını FTX’ten satın almalarını elinde kalan ve devam etmekte olduğunu ve piyasadaya büyük miktarda para yatırdığını belirtti. Deekpak.eth’e göre bu fonlar sıkışmayı ve çekilmeyi bekleyecek, bu da onları diğer insanları kampa çağıracaklar.

Fiyatlar Düşüyor!

FTX Kurbanı Olan O İsim NFT Koleksiyonunu Satışa Çıkardı

BAYC gibi beğenilenlerin son dereceleriki iş hacimlerinin dibe vuruşları, bu serilerdeki NFT’lerin piyasa değerleri daha önce milyonları bulmuştu.

Twitter’daki topluluk, listeye NFT koleksiyonlarının “kutsal kâsesi” adını verdiği yanıt verdi:

Diğerleri hakkında yorumlar yaptı ve onu “harika” ve “tekinsiz” olarak nitelendirdi. başka dışında Deepak.eth’e “güçlü kalın” ve “umarım iyisinizdir” gibi cesaret verici sözlerle desteklerini gönderdi.

Bu, FTX skandalının çok fazla sanatçısından biridir. Sektörü dağılmış halde bırakılırlar, onlar saldırmaya ve diğer borsalar şeffaflığı kanıtlamak için acele ediyor.

Bir piyasa ve borç verme yan ürünü olan FTX Ticaretinde kilitlenmiş yaklaşık 175 milyon dolar değerinde fonu olduğunu belirtti. Galaxy Digital, FTX para çekmeyi 48 milyon doları kilitlediğini iddia etti.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yasama araçları, FTX’nin olaydan olaydan çok etkilenmediği iddia edilmek, son olayların kullanımı üzerinde daha fazla denenenden emin olunan bir örnek olarak kullanılır.

FTX Krizi Buraya Kadar Sıçradı: Panik Satışlar Yapılıyor…

NFT
1 gün önce
Hüseyin Özlan

Kripto piyasa , FTX’in likidite sıkışıklığı ve müşteri fonlarının yanlış yönetim iddiasıyla ilgili haberler arasında kargaşa içinde. Bu kriz dalgaları, NFT’ye şok dalgaları göndererek… panik satışına

FTX Krizi Buraya Kadar Sıçradı: Panik Satışlar Yapılıyor...

NFT

İçeriğin tamamını koinbox’dan görüntüleyin.