• BITCOIN/TL
  1120267,127
  % 2,73
 • ETHEREUM/TL
  60378
  % 2,42
 • RIPPLE/TL
  17.68
  % 1,42
 • BITCOIN CASH/TL
  6504.32,619
  % 1,46
 • LITECOIN/TL
  2072.82
  % 3,54
 • COSMOS HUB/TL
  271.66
  % 1,18
 • CARDANO/TL
  11.11
  % 2,60
 • TETHER/TL
  28.92
  % 0,21

FTX Mağdurlarını Heyecanlandıran Gelişme! Fonların İadesi İçin Yeni Bir Anlaşma Yapılıyor!

FTX Mağdurlarını Heyecanlandıran Gelişme! Fonların İadesi İçin Yeni Bir Anlaşma Yapılıyor!


İflas eden kripto para borsası FTX, önemli kripto para varlıklarının satışını, stake edilmesini ve riskten korunmasını sağlamak için Galaxy Digital’in yardımını almak istiyor.

FTX, Kripto Varlıklarının Yönetimini Optimize Etmek için Galaxy Digital ile Bir Araya Geldi

Bu hamle, kripto varlıklarının değerini korurken fonların alacaklılara iadesini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

FTX, alacaklılara Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) tercih etmek yerine, özellikle dolara odaklanarak fiat para biriminde geri ödeme yapma niyetini dile getirdi.

Ancak borsa, 3 milyar doları aşan kripto varlıklarının değeri üzerindeki potansiyel etki konusunda temkinli davranıyor. FTX, bu karmaşık senaryoda yol almak için dijital varlık yönetimi alanında önde gelen bir oyuncu olan Galaxy Digital’in uzmanlığına başvuruyor.

FTX’in yakın zamanda dosyalanan mahkeme belgelerine göre borsa, Bitcoin ve Ethereum’un stratejik olarak riskten korunmasının, bu dijital varlıkların satışını başlatmadan önce potansiyel aşağı yönlü riskleri azaltabileceğine inanıyor.

Ayrıca FTX, değerlerini korurken getiri elde etmek için belirli dijital varlıkları stake etmeyi düşünüyor. Bu hamle, aksi takdirde atıl durumda olan kripto varlıklarından faydalanarak borsanın mülkiyeti ve dolayısıyla alacaklıları için faydalı olabilir.

Galaxy Asset Management’ın katılımı FTX’in çabaları için önemli bir umut vaat ediyor.

Firmanın dijital varlık yönetimi ve ticaretindeki kapsamlı deneyimi, ilgili işlemler ve yatırım stratejilerindeki uzmanlığıyla birleştiğinde değerli bir işbirliği ortaya çıkıyor.

Mike Novogratz liderliğindeki Galaxy Digital, kripto alanındaki içgörüleri ve yeterliliği ile ün kazanmıştır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.