• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Hacklenen Projenin Arkasındaki Ekip Yeni Bir Proje Başlattığını Duyurdu!

Hacklenen Projenin Arkasındaki Ekip Yeni Bir Proje Başlattığını Duyurdu!


Kısa bir süre önce 130 milyon doların üzerinde gerçekleşen hack olayıyla sarsılan Multichain’in arkasındaki ekip, şaşırtıcı bir şekilde ValueRouter adlı yeni bir proje açıkladı.

Multichain Ekibi Hack Olayı Sonrası, ValueRouter Projesini Açıkladı

Önceki projeye benzer bir konsepte dayanan bu girişim, kripto topluluğunda şüphe uyandırdı.

Daha önce Anyswap olarak bilinen Multichain, kripto varlıkların çeşitli blok zinciri ağları arasında sorunsuz bir şekilde köprülenmesini kolaylaştırıyordu.

ValueRouter, web sitesinde açıklandığı gibi, tanıdık bir teklif sunuyor: “Herhangi bir varlığı tek bir işlemle birden fazla zincirde istediğiniz varlıkla takas edin.”

Yeni duyurulan girişim, kullanıcılara Ethereum, Avalanche, Optimism ve Arbitrum blok zincirleri arasında varlık aktarma veya takas etme yetkisi veriyor gibi görünüyor.

ValueRouter ekibi şöyle açıklıyor:

“ValueRouter, Circle CCTP ve DEX’leri entegre ederek çok zincirli varlık takaslarını basitleştiren, geliştiricilerin zincirler arası dApp’ler oluşturmasını sağlayan ve kullanıcıların varlıkları herhangi bir büyük DeFi platformuna zahmetsizce yönlendirmesine olanak tanıyan birleşik bir protokoldür.”

Çok imzalı bir cüzdana benzer çok partili bir hesaplama sistemi üzerinde çalışan ValueRouter’ın mekaniği Multichain’inkine çok benziyor.

Bu beklenmedik hamle bazı çevrelerde şaşkınlık yaşattı ve kripto araştırmacısı ZachXBT, ekibe yeni bir girişimde bulunmadan önce hesapta olmayan 125 milyon doları ele almalarını tavsiye etti.

Fantom Vakfı’nın sosyal medyasını yöneten Nick SR ise kısa ve öz bir şekilde “Çok erken” yorumunu yaptı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.