• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Japonya Düzenleyici Kurumu, Bu Altcoine Japon Yenine Karşı İşlem Görebilmesi İçin Onay Verdi!

Japonya Düzenleyici Kurumu, Bu Altcoine Japon Yenine Karşı İşlem Görebilmesi İçin Onay Verdi!


EOS Network Foundation, EOS’un küresel bir varlık oluşturma ve daha geniş erişilebilirliği kolaylaştırma misyonunda önemli bir ilerlemeyi duyurdu.

EOS Japonya’da Onay Aldı

Japonya Sanal ve Kripto Varlık Borsası Birliği (JVCEA), EOS tokenine beyaz liste onayını verdi. Bu gelişme, EOS’un Japonya’daki düzenlenmiş kripto para borsalarında Japon yenine karşı işlem görmesinin yolunu açıyor.

JVCEA’nın onayı, EOS Network’ün erişimini ve kullanılabilirliğini daha geniş bir Japon kullanıcı, yatırımcı ve geliştirici yelpazesine genişleterek önemli bir adımı işaret ediyor.

Eylül ayının ortasından itibaren EOS tokenleri, Japonya Finansal Hizmetler Ajansı’nın (FSA) lisanslaması ve düzenlemesi altında faaliyet gösteren önde gelen bir kripto para piyasası olan BitTrade’de işlem görmek üzere listelenecek.

EOS Network Foundation’ın Kurucusu ve CEO’su Yves La Rose, bu düzenleyici dönüm noktasının önemini vurguladı:

“JVCEA’dan düzenleyici onay almak EOS için muazzam bir başarıdır ve uyumluluk konusundaki kararlı taahhüdümüzü teyit etmektedir.

Bu dönüm noktası niteliğindeki onay, EOS için Japon pazarında yeni fırsatların kapısını açıyor ve özellikle oyun sektöründe sağlam blok zinciri çözümleri arayan seçici işletmeler ve geliştiricilerle daha güçlü bağlantıları teşvik ediyor.

Bizi bekleyen fırsatları kucaklamaya hazırız ve kendimizi Doğu Asya pazarlarında ve ötesinde benimsenmeyi ve yeniliği teşvik etmeye adadık.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.