• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

K33 Analistleri Gelecek Vaat Eden Altcoini Açıkladı!

K33 Analistleri Gelecek Vaat Eden Altcoini Açıkladı!


Bitcoin ve genel kripto para piyasası, İsrail-Hamas savaşı ve diğer makroekonomik olaylara ilişkin artan endişeler ve beklenti üzeri gelen ABD verileri nedeniyle bu hafta olumlu bir ivme sürdürmekte zorlandı.

Bu noktada BTC 27.000 doların altına kadar düştü.

Lider kripto para birimi BTC düşüş eğilimi göstermeye devam ederken kripto araştırma şirketi K33 Research, yakın tarihli raporunda yatırımcılar için en iyi ve güvenli seçim olabilecek altcoini açıkladı.

Coindesk’in haberine göre, K33 Research için gelecek vaat eden en iyi ve en güvenli altcoin Chainlink (LINK) oldu.

Bu noktada gerçek dünya varlıklarının (RWA) tokenleştirilmesinin kripto sektöründe de ivme kazandığına dikkat çeken analistler, Chainlink’in bu ivmeden kâr elde etmek isteyen yatırımcılar için “en güvenli yatırım” olabileceğini söyledi.

K33 Research analisti David Zimmerman raporda şunları yazdı:

“RWA gelişimine katılmak ve RWA hype’ı yaşandığında dışarıda kalmak istemiyorsanız LINK en güvenli yatırımdır.

RWA’ların tam potansiyellerine ulaşmasının önünde hala birçok engel bulunuyor. Ancak RWA’ların bir gün gerçek dünya üzerinde yaygın ve önemli bir etkisi olacak. Bu noktada da bu etkinin dışında kalmamak için Chainlink en iyi seçenek olacak.”

David Zimmerman son olarak LINK fiyatında uzun süre düşük seviyelerin görülme ihtimalinin olduğunu belirterek “uzun vadeli yatırımcıları için uzun vadeli destek seviyesinin 5,70 dolar civarında olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Ekim ayına güzel bir giriş yaparak 8,2 dolara kadar yükselen LINK yaşadığı düşüşler sonrası yazım esnasında 7,21 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.