• BITCOIN/TL
  1205595,499
  % 0,08
 • ETHEREUM/TL
  63881
  % -2,16
 • RIPPLE/TL
  17.73
  % -4,22
 • BITCOIN CASH/TL
  6968.97,513
  % -3,63
 • LITECOIN/TL
  2086.34
  % -3,70
 • COSMOS HUB/TL
  279.13
  % -1,27
 • CARDANO/TL
  11.61
  % -2,46
 • TETHER/TL
  28.92
  % 0,00

Kripto Boğa Koşusunu Kaçırdıysanız Bu Tokenlar Şansınız: Bitcoin (BTC), Tradecurve Markets (TCRV), Uniswap (UNI)

Kripto Boğa Koşusunu Kaçırdıysanız Bu Tokenlar Şansınız: Bitcoin (BTC), Tradecurve Markets (TCRV), Uniswap (UNI)


Kripto piyasası, makroekonomik koşullardan hükümet düzenlemelerine kadar dış etkenlere karşı oldukça duyarlı hale geldi. Bu durum, sektörü Bitcoin (BTC) ve Uniswap (UNI) gibi yerleşik projeler konusunda belirsiz hale getirdi.

Bu nedenle, riskten kaçınan yatırımcılar ezici bir çoğunlukla Tradecurve Markets‘ın ön satışına katılıyor.

İstikrarlı bir iş yol haritasına ve garantili yatırım getirisine sahip yeni bir projedir. Bu arada Bitcoin ve Uniswap gibi büyükler yatırımcıların dikkatini çekmeye çalıştı. Ancak mevcut düşüş piyasası koşulları göz önüne alındığında, yatırımcılar bu iki kripto para birimine ikna olmuyor.

>Tradecurve Markets Ön Satışına Kaydolun<

Bitcoin’in (BTC) Borsalardaki Arzı Düşüyor

Kripto piyasası küçülse de Bitcoin (BTC) yatırımcılar arasındaki çekiciliğini korumayı başardı. CryptoQuant’tan gelen son veriler, borsalardaki Bitcoin arzının düşmeye devam ettiğini ve altı yılın en düşük seviyesine ulaştığını ortaya çıkardı.

Dahası, borsaların şu anda yalnızca 2,09 milyon Bitcoin tuttuğunu öne sürüyor. Uzmanlara göre borsalardaki azalan arz, yatırımcıların Bitcoin fiyatının daha da artacağı konusunda umutlu olduklarını ortaya koyuyor.

Daha sonra Bitcoin’in işlem fiyatı geçtiğimiz ay yaklaşık %3 oranında arttı. Böylece Bitcoin’in şu anki piyasa değeri 26.584,48 dolar oluyor.

Uniswap’in (UNI) Pazar Payı Küçüldü

Kripto ticaretinin hacmi artmasına rağmen Uniswap’in (UNI) pazar payı daralıyor. Sonuç olarak Uniswap’in fiyat hareketi de aşağı yönlü oldu. Geçtiğimiz otuz gün içinde Uniswap’in değeri %12 düştü.

Mevcut durumda Uniswap’in mevcut işlem fiyatı 4,29$’dır. Zincir içi veriler, Uniswap’in günlük aktif kullanıcı tabanının geçtiğimiz ay içerisinde %21’den fazla düştüğünü gösteriyor.
Daha sonra Uniswap’teki işlem hacmi de büyük bir düşüş yaşadı. Bu durum Uniswap protokolünün ücret gelirinde azalmaya neden oldu. Bu düşüş yönlü gelişmeler nedeniyle Uniswap iyi bir yatırım seçeneği olarak görülmüyor.

Tradecurve Markets Satış Öncesi Aya Çıkıyor

Dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılar, sınırlı şeffaflıkları, yüksek işlem ücretleri ve daha az seçenek nedeniyle Robinhood ve Uniswap gibi mevcut borsalardan memnun değil. Bu sorunları ele alan Tradecurve Markets yeni bir ticaret platformu tasarladı.

Bir rapora göre, Mart 2020’den Şubat 2021’e kadar küresel kripto para piyasa değerinde %900’lük bir artış yaşandı. Bu da kripto ticaretinin hacmini artırdı. Bu nedenle, kripto borsalarına olan talep de son yıllarda arttı ve yeni borsa büyümek için en önemli noktada.

Forex, vadeli işlemler, kripto para birimleri, tahviller ve çok daha fazlası gibi birden fazla yatırım varlığının dijital ticaretine olanak tanır. Ek olarak, insanların herhangi bir KYC kontrolünden geçmeden işlemlerini tamamlamalarına olanak tanır.

Tradecurve Markets ayrıca 2FA güvenliğini ve rezerv kanıtı mekanizmasını da kullandı. Platform, kullanıcılara negatif bakiye koruma mekanizmasının yanı sıra VIP hesap hizmeti de sunuyor. Yerel tokenı, Ethereum blockchain üzerinde geliştirilen TCRV‘dir.

Token, özel para yatırma bonusları, staking ödülleri ve işlem ücretlerinde indirimlerle birlikte geliyor.

Şu anda, ön satışın devam eden aşamasında bir TCRV tokeninin maliyeti yalnızca 0,025 dolardır. Bir sonraki aşamada değeri 0,030 dolara yükselecek. Ek olarak, genel piyasa fiyatının satış öncesi turda 50 kat, 1. kademe borsalarda listelendikten sonra ise 100 kat artması bekleniyor. Şu ana kadar ön satışa 17.000’den fazla kullanıcı kaydoldu.

Tradecurve Markets (TCRV) ön satışı hakkında daha fazla bilgi için:
Web sitesi: https://tradecurvemarkets.com/
Ön satışa katılın: https://app.tradecurvemarkets.com/sign-up
Twitter: https://twitter.com/Tradecurveapp


Yasal Uyarı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.