• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Kripto Ödeme Devi Alchemy Pay, Web3 Projesiyle Ortaklık Kurdu!

Kripto Ödeme Devi Alchemy Pay, Web3 Projesiyle Ortaklık Kurdu!


Web3’ün en eski ve en büyük merkeziyetsiz sosyal ağı olan CyberConnect, Alchemy Pay’in fiat On-Ramp’inde listelenen yerel tokenı CYBER’a sahip olmak için Alchemy Pay ile bir ortaklık kurdu.

CyberConnect’in CYBER’ına Artık Kolay Satın Alma İşlemleri için Alchemy Pay’in On-Rampası Üzerinden Erişilebilir

Bu token entegrasyonu, kullanıcılara bildikleri fiat ödeme yöntemlerini ve tercih ettikleri fiat para birimlerini kullanarak CYBER’ı zahmetsizce elde etmeleri için basit ve uyumlu bir yol sunuyor.

Mevcut kripto dünyasının en trend projelerinden biri olarak ortaya çıkan CyberConnect, geliştiricilere sosyal uygulamalar üretme gücü veren ve kullanıcılara dijital kimlikleri, içerikleri, ilişkileri, etkileşimleri ve para kazanma kanalları üzerinde kontrol sağlayan ön planda bir web3 sosyal platformu olarak öne çıkıyor.

Messari, Rarible, 1inch ve BNB Chain gibi önemli isimlerin yanı sıra 2.600 proje ve 1,2 milyon kullanıcı ve içerik oluşturucudan oluşan bir kullanıcı tabanı, CyberConnect üzerine inşa edilen uygulamalar aracılığıyla kalıcı ilişkiler geliştiriyor.

Son güncellemesi CyberConnect V3, erişimini birden fazla EVM uyumlu zincire genişletiyor ve ERC-4337/Hesap Soyutlama teknolojisinden yararlanıyor.

Kripto ödemeleri sektöründe bir uzman olarak Alchemy Pay, kripto ve Web3 hizmetleri için fiat ödemelerini kolaylaştırarak kripto para birimleri ile ana akım erişilebilirlik arasındaki boşluğu doldurmaya önemli katkılarda bulunmuştur.

Şirket, farklı ülke ve bölgelerdeki kullanıcılara etkin bir şekilde hizmet verebilmek için ödeme ve finansal hizmetlerle ilgili lisansları özenle aramakta ve almaktadır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.