• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Kripto Para Borsası Binance Bu Altcoinleri Marjin İşlemlerden Delist Edeceğini Açıkladı!

Kripto Para Borsası Binance Bu Altcoinleri Marjin İşlemlerden Delist Edeceğini Açıkladı!


Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance bugün yaptığı açıklamada üç altcoinin marjin işlemlerden delist edileceğini açıkladı.

Binance Margin, JST, SNM ve SUN’ı Çapraz Marjinden Ödünç Alınabilir Altcoinler Olarak Listeden Çıkarıyor

Binance yaptığı açıklamada 30.01.2023 saat: 06:00’da JST/BUSD, JST/BTC, JST/USDT, SNM/BUSD, SUN/BUSD ve SUN/USDT çapraz marjin borçlanmalarını askıya alınacağını söyledi.

Binance web sitesinden yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Binance Margin, JST, SNM ve SUN’ı 10.02.2023 06:00’da Cross Margin’den ödünç alınabilir varlıklar olarak listeden çıkaracaktır.

Çapraz Marjin Çiftleri: JST/BUSD, JST/BTC, JST/USDT, SNM/BUSD, SUN/BUSD, SUN/USDT

Binance, 30.01.2023 06:00’da JST/BUSD, JST/BTC, JST/USDT, SNM/BUSD, SUN/BUSD ve SUN/USDT çapraz marjin borçlanmalarını askıya alacaktır.

Binance, 10.02.2023 06:00’da kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve JST/BUSD, JST/BTC, JST/USDT, SNM/BUSD, SUN/BUSD ve SUN/USDT çapraz marjin çiftlerinde bekleyen tüm emirleri iptal edecektir.

Daha sonra bu çiftleri Çapraz Teminat listesinden çıkaracağız. Lütfen kullanıcıların listeden çıkarma işlemi sırasında pozisyonlarını güncelleyemeyeceklerini ve olası kayıplardan kaçınmak için marjin ticaretinin durdurulmasından önce pozisyonlarını kapatmaları şiddetle tavsiye edilir.

Portföy Marjini kullanıcılarının yukarıda belirtilen tokenları Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlarına aktarmaları ve gerekirse 10.02.2023 06:00 öncesinde marjin bakiyelerini tamamlamaları tavsiye edilir.

Kullanıcılar, yukarıda belirtilen tokenların Marjin Cüzdanından çıkarılmasından kaynaklanabilecek olası bir likidasyondan kaçınmak için Birleşik Sürdürme Marjin Oranını (Uni-MMR) yakından izlemelidir.

Çevrilmiş versiyonlar ile orijinal İngilizce versiyon arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.