• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Kripto Platformu Fireblocks, Bu Altcoine Desteğini Açıkladı!

Kripto Platformu Fireblocks, Bu Altcoine Desteğini Açıkladı!


Kripto saklama ve ödeme gibi alanlarda finansal kurumların ihtiyaçlarını karşılayan bir platform olan Fireblocks, bugün yaptığı açıklamada Tezos ağı için tam destek sağladığını duyurdu.

Kripto Platformu Fireblocks Tezos’a Kurumsal Erişimi Genişletiyor

Genişleme, Tezos’un bu yılın başlarında yaptığı “Mumbai” yükseltmesini takip ediyor. Fireblocks Wallet’ı kullananlar Tezos tabanlı varlıkları saklayabilecek ve merkezi olmayan uygulamalar listesinden yararlanabilecekler.

Şirkete göre aynı zamanda geliştiriciler, Tezos üzerinde güvenli bir şekilde ürün ve hizmet oluşturmak için Fireblock’un Web3 motorundan yararlanabilecekler.

Fireblocks müşterilerinin Tezos’a erişimini sağlamak, DeFi faaliyeti açısından ağ için büyük bir avantaj sağlayabilir.

Veri toplayıcı DeFiLlama’ya göre, Tezos’un kilitli toplam değeri (TVL) 49 milyon dolara yakın bir rakamla tüm protokoller arasında 29. sırada yer alıyor.

Örneğin merkeziyetsiz bir borsa ya da borç verme hizmetiyle ilgili olarak ağ üzerindeki akıllı sözleşmelerde ne kadar paranın kilitli olduğunu temsil eden Tezos’un TVL’si geçtiğimiz yıl yaklaşık 10 milyon dolar artış gösterdi. Tezos’un TVL’si 2021 yılında 217 milyon dolara ulaştı.

Tezos’a odaklanan bir araştırma ve geliştirme firması olan TriliTech’in DeFi başkanı Michael Mendes Decrypt’e verdiği demeçte, Fireblocks’un teklifinin daha fazla kurumun Tezos’un ekosistemine ayak basmasının önünü açtığını söyledi.

Fireblocks’un saklama ve altyapı alanındaki rakipsiz uzmanlığını vurguladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.