• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Kripto Titanlarını Serbest Bırakıyoruz: Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Kangamoon (KANG) Taç için Savaş!

Kripto Titanlarını Serbest Bırakıyoruz: Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) ve Kangamoon (KANG) Taç için Savaş!


Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) en bilinen meme paralarından ikisidir. Her iki proje de son zamanlarda grafikteki faaliyetleri açısından yeşil bölgeye girmiştir.

Ancak daha yeni bir proje, Play-to-Earn (P2E) öğelerinin uygulanması yoluyla meme coin sektöründe yenilik yapıyor: Kangamoon (KANG). Bugün yatırımcıların geleceklerinden neler bekleyebileceğini görmek için her projeye ayrı ayrı bakacağız.

Özet

 • Shiba Inu yıl sonuna kadar 0,00001078 dolara ulaşabilir
 • Dogecoin 2023’ün sonuna kadar 0,098 dolara çıkacak
 • Kangamoon büyük borsalarda listelendiğinde 35 kat artış gösterecek

Kangamoon (KANG) Ön Satışını Kaçırmayın – Yerinizi Ayırın!

Shibarium Başarısının Ardından Shiba Inu (SHIB) Fiyat Performansı

Shiba Inu (SHIB), en son fiyat hareketlerine göre yükseliş yönünde önemli adımlar atıyor. Shiba Inu’nun uzun vadeli görünümü umut verici. Daha geniş açıdan bakıldığında istikrarlı bir artışı sürdürme yeteneğine sahip olduğu görülüyor.

Shiba Inu alt seviyeden yükseldi ve günlük zaman çizelgesi grafiğinde birincil direnç seviyesine ulaşmaya çalışıyor. Bu arada, işlem seansları sırasında artması gereken hacim değişimi ortalama olarak görülebiliyor. Shiba Inu fiyatının haftalık performansı 0,00000701 ile 0,00000775 dolar arasındaydı. Shiba Inu fiyat tahminine göre yıl sonuna kadar 0,00001078 dolara ulaşması öngörülüyor.

Son Gelişmelerdeki Sessizliğe Rağmen Dogecoin (DOGE) Geleceğine Bakış

Dogecoin (DOGE) fiyatı, geçtiğimiz hafta ön raporların ardından baskı altındaydı. Spesifik olarak, sorunlu FTX borsasının, iflas işlemlerinin bir parçası olarak alacaklılara geri ödeme yapmak için 42 milyon dolar değerindeki Dogecoin kripto parasını tasfiye etmeye hazırlandığı ileri sürüldü.

Ancak Dogecoin bunun sonucunda ayı koşusuna girmedi. Aslında Dogecoin fiyatını çevreleyen grafik verilerine göre, en düşük noktasını 0,059783 $, en yüksek noktasını ise 0,063778 $ olarak gördü. Analitik verilere dayanarak, mevcut Dogecoin fiyat tahmini, fiyatın 2023 sonu itibarıyla 0,098 dolar olacağını gösteriyor.

>>>>> Kangamoon (KANG) Ön Satışını Bugün Ziyaret Edin <<<<<

Kangamoon (KANG) Lansmanda Değeri 35 Kat Artacak

Kangamoon, alış veya satışta %0 vergi ile cazip ödüller uygulayacak, yakında çıkacak bir meme parası ve P2E projesidir. Bu, oyuncuların P2E modelini algılama şeklini tamamen değiştirecek ve onları, zamanlarından en etkili şekilde para kazanmak için çeşitli oyun etkinliklerine katılmaya teşvik edecek.

Kangamoon, bu yöntemi uygulayarak oyuncuların ve yatırımcıların bir boks oyunu oynamasına olanak tanıyor ve aynı zamanda kazançlarının hiçbirinin platform tarafından tüketilmemesini sağlıyor. Sanal dünyada oyuncular, boks tutkunu bir kanguru olan Kangamoon rolünü üstleniyorlar.

Oyuna girerken görevlere, zorluklara ve yarışmalara katılabilirler. Üstelik bu yarışmalardan herhangi birini kazanarak ödül olarak sanal eşyalar veya para kazanabilirler. Oyuncular eşyalarını pazarda satabilecek veya takas edebilecekler.

Benzersiz modeli ve topluluk oluşturma önceliğiyle Kangamoon, blockchain oyun sektöründe baskın bir platform haline gelebilir. Satış öncesi aşamada, KANG hizmet tokeni 0,005 dolardan satılıyor. Ancak analistler, büyük borsalarda listelendiğinde 35 kat artabileceğini öngörüyor.

Kangamoon (KANG) Ön Satışının Heyecan Verici Fırsatlarını Bugün Keşfedin!

Web sitesi: https://Kangamoon.com/

Telegram Topluluğumuza Katılın: https://t.me/Kangamoonofficial

Twitter Topluluğumuza Katılın: https://twitter.com/Kangamoon_P2E


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.