• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Pi Coin Projesinde Son Durum Ne? Pi Coin Alternatifi Bu Coin 1 Milyon Doları Geçti

Pi Coin Projesinde Son Durum Ne? Pi Coin Alternatifi Bu Coin 1 Milyon Doları Geçti


Kripto para dünyası son zamanlarda sürekli büyüyen Pi Network’ten gelen ilgi çekici haberlerle çalkalanıyor. Kripto para alanında, Pi Coin’i bir sonraki seviyeye taşıyacak olan Mainnet Pi Web3.0’ın ufuktaki önemli bir fırsat olup olmayacağı konuşuluyor. Bilindiği üzere Pi Network ana ağı, “kapalı ağ dönemi” olarak adlandırılan varyasyonda da olsa 2021’de başlatıldı. Kullanıcılar uygulama tarafından sunulan adımlarla Pi Coin madenciliği yapıyor.

Pi ekibi başlangıçta ana ağın açık sürümünün 2022’de piyasaya sürülmesini hedeflemişti, ancak daha sonra sunum ertelendi.

Aylar süren bekleyişin ardından Pi Network ekibi nihayet merakla beklenen ürün yol haritasının çıkış tarihini açıkladı. Yol haritası iki bölüm halinde yayınlanacak. İlk sürümün bu ayın sonunda yayınlanacağı ve ikinci sürümün aralık ayında yayınlanması planlandığı bildirildi.

Ağın nihai hedefi doğrultusunda, Pi Network Çekirdek Ekibi, iki versiyonda dağıtılması planlanan ürünler ve programlar için kilometre taşı tabanlı bir yol haritası yayınlayacağını duyurdu.

Yakında yayınlanacak olan Pi Network yol haritası geçmiş başarıları, devam eden projeleri ve gelecekteki girişimleri kapsayacak.

Herkesin dikkatini çeken birincil soru ise, Pi’nin değerinin nihayet açıklanıp açıklanmayacağı.

Yol haritasının şeffaflığı artıracağı söylerken Pi Coin fiyatı için heyecanlı bekleyiş sürüyor.  

Pi Coin ile ilgili belirsizlikler devam ederken gözler yenilikçi bir stake-to-mine Bitcoin bulut madenciliği projesine çevrildi. Çok sayıda Bitcoin Minetrix token satın alan kullanıcılar sebebiyle kısa sürede hatırı sayılır miktarda fon toplandı.

BTC Bulut Madenciliğinde Yeni Bir Fırsat: Bitcoin Minetrix

Bitcoin bulut madenciliği projesi olan Bitcoin Minetrix (BTCMTX) bir haftadan biraz daha uzun bir süre içinde katılımcılardan 1 milyon dolardan fazla fon toplamayı başardı.

Gözlemlenen model, yatırımcıların sermayelerini düşük performans gösteren ve gelecekte giderek daha riskli hale gelmesi beklenen varlıklardan yeniden tahsis ediyor olabileceğini gösteriyor. Bireyler, düşük maliyetlerle yüksek büyüme potansiyeline sahip yeni kripto paralar elde etmek için umut vadeden eden ön satışlara katılmayı tercih ediyor.

Bitcoin’in bulut madenciliği giderek daha cazip hale gelen bir ürün. Beklendiği gibi, bu konsept kripto para toplulukları arasında hızla popülerlik kazanarak kısa sürede dikkatleri ve ilgiyi üzerine çekti. Ancak dolandırıcılık da oldukça yaygın. Kullanıcılar genellikle hiçbir zaman gerçekleşmeyen bir madencilik geliri için nakit para verebiliyorlar.

Kalabalık bir yeni kripto para alanının ortasında, Bitcoin Minetrix çeşitli zorlayıcı nedenlerle öne çıkıyor.

Bitcoin Minetrix, nakitsiz bir sistem olduğu için bu sorunu çözüyor. Para el değiştirmiyor, çünkü süreç akıllı sözleşmeler kullanılarak Ethereum blok zincirinde tamamen otomatik hale getiriliyor.

Bitcoin Minetrix token satın almanın blok zinciri güvenlik firması Coinsult tarafından denetlendiğini belirtmek önemli. Çünkü proje denetimden önemli bir sorunla karşılaşmadan geçti.

Projenin şeffaf ve ciddi olduğunu kanıtlayan hem denetim hem de teknik incelemeye ilişkin bir bağlantı, web sitesindeki belirgin bir şekilde görüntüleniyor.

Bulut Madenciliği Herkesin Erişimine Açılıyor

Bitcoin madenciliği, gelir elde etmek için önemli ölçüde kârlı bir yol olmaya devam ediyor. Ne yazık ki, mevcut durum, kripto para biriminin teknik ve finansal erişilebilirliğinin bu alandaki yatırımcıların çoğunluğu için sınırlı kaldığını gösteriyor.

Ekip, benzersiz bir hareketle, kullanıcı dostu ve bütçe dostu bir madencilik sistemi sunuyor. Başka bir deyişle, platformda madencilik ödülleri kazanmak için herhangi bir zaman veya çaba harcamaya gerek duyulmuyor.

Proje, geniş bir perakende yatırımcı yelpazesinin Bitcoin madenciliğine katılmasına ve sunduğu potansiyel ödüllerin tadını çıkarmasına olanak tanıyor.

Bitcoin Minetrix’teki kaynaklar, kripto para merkeziyetsiz borsalarda piyasaya sürüldüğünde likiditeyi kilitleyeceklerini, ancak merkezi borsalardaki listelemelere de odaklanacağını söylüyor.

Projenin kripto para birimi olan BTCMTX şu anda ön satışta ve ilk aşaması 16 Ekim’de sona erecek. Proje bu aşamada 1,54 milyon dolar toplamayı hedefliyor. Toplam token arzı 4 milyar BTCMTX olacak ve bunun yüzde 70’i ön satış sırasında satın alınabilecek.

30 Bin Dolarlık Minedrop Çekilişi

Sektördeki önde gelen kripto fenomenleri ve finans uzmanları, potansiyeli nedeniyle BTCMTX’i destekliyor. Proje ayrıca potansiyel alıcıların ilgisini çekmek için 30 bin dolar değerinde bir Minedrop çekilişi de başlattı. Gleam’in ev sahipliği yaptığı çekilişle ilgili tüm giriş detayları Bitcoin Minetrix web sitesinde yer alıyor.

Stake to mine yani stake et madencilik yap sistemi, kullanıcıların para yatırma yoluyla bulut madenciliği kredileri kazanmasına olanak tanıyor ve bu krediler daha sonra Bitcoin’i bulut madenciliğinde kullanılabiliyor. Bu sistem iki pasif gelir akışı sağlıyor; birincisi BTCMTX tokenleri kazanmak, ikincisi ise lansman sonrası madencilik faaliyetlerinden gelir elde etmek.

Öte yandan stake ödülleri kazanmaya başlamadan önce ön satışın bitmesini beklemeye de gerek yok. Bitcoin Minetrix token satın alınarak, coin ön satıştayken de hemen staking yapılmasına olanak sağlanıyor.  Madencilik kredisi ödüllerinin ön satış sona erdikten sonra kullanılabilir olacağını da belirtmek gerekiyor.


Yasal Uyarı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.