BU SİTE SATILIKTIR - İLETİŞİM: 0538 206 55 14

Popüler Altcoinler İşbirliğine Gidiyor! | CoinHaber
 • BITCOIN/TL
  472746,119
  % -2,62
 • ETHEREUM/TL
  31754
  % -3,65
 • RIPPLE/TL
  6.58
  % -2,42
 • BITCOIN CASH/TL
  3062.73,507
  % -4,48
 • LITECOIN/TL
  1120.41
  % -3,45
 • COSMOS HUB/TL
  176.8
  % -7,36
 • CARDANO/TL
  8.3
  % -5,36
 • TETHER/TL
  16.15
  % 1,23

Popüler Altcoinler İşbirliğine Gidiyor!

Popüler Altcoinler İşbirliğine Gidiyor!

Kripto paraların daha şeffaf, daha fazla işbirliği içerisinde yürütülebilir ve aynı zamanda da hiçbir merkeze bağlı kalmadan gelişmesi için Switcheo, Neo ve Ontology bir protokol duyurusu yaptı. Poly Network adını verdiklerini bu protokol ittifakının sayesinde kripto para piyasasının heterojen bir yapıda büyümesi hedefleniyor.

Önemli Bir Adım

Poly Network adımı, Dağıtılmış Defter Teknolojisi adını taşıyan endüstri için de büyük önem arz ediyor. Poly Network sayesinde artık platformlar kendi aralarında çalışabilecekler. Ayrıca ortak çalışmanın yanında şeffaflık da oldukça artmış olacak. Birçok kuruluş bu network sistemine bağlanabilecek ve iş birliği sayesinde daha da gelişebilecek.

Konuyla alakalı bir açıklama yapan Ontology blok zinciri ortağı Andy Ji, kurdukları sistemin platformun yeteneklerini ve uzmanlık standardını birleştireceğini, bunun da Blockchain geliştiricilerinin oldukça işine yarayacağını aktardı. Kullanıcıların deneyimlerini kolaylaştıran ve özellikle yeni geliştiriciler için faydalı bir platform kurduklarını aktaran Ji, merkezi olmayan bir ekosistem kurduklarını belirtti.

Sorunsuz Bir İletişim Yöntemi Kuruldu

Andy Ji tarafından aktarılana göre Poly Network sayesinde kendi blok zincirinden yararlanmakta olan birinin artık Cosmos veya Ethereum gibi kuruluşlardan da sorun yaşamadan destek alması mümkün olacak. Yapılacak işbirlikleri ile yaşanabilecek zorlukları birlikte aşılabilecekler. Poly Network kurucularından Ontology de bunun gerçeğe dönüşebilmesi için yüksek bir finansal destekte bulundu.

Yeni Sistem Neler Getiriyor?

Önceliği değerlerin aktarımı, verimliliğin maksimum seviyeye çıkarılması, güvenlik ve gizliliğin sağlanması ve birlikte çalışılabilirliğin sağlanması olacak olan Poly Network ile çapraz zincir işlemi de mümkün olacak.

Yeni sistem sayesinde Ontology, Ethereum, Cosmos ve Neo’nun da içinde bulunduğu sistemler, Bitcoin ağlarını destekleme planlarıyla desteklenecek. Çapraz işlemlere daha az sözleşme yapılarak çevre dostu bir erişim sağlanacak. Bilgiler ve varlıklar aktarılacak ve böylece zincirler arasındaki işlemler ölçeklendirilebilecek.

Poly Network ile alakalı olarak ittifakın bir diğer kurucusu olan Da Hongfei de açıklamalarda bulundu. Hongfei’ye göre birlikte çalışmak blok zinciri endüstri sisteminin gelecekte başarılı olması için çok önemli bir adım. Blok zincirlerin gerçek potansiyelini ortaya çıkaracaklarını söyleyen Hongfei, Poly Network’ün küresel bir zincir oluşturacağını, bunun da zorlukların hep beraber üstesinden gelme anlamı taşıdığını belirtiyor. Hongfei konuşmasının sonunda oluşturdukları bu ittifakın daha da büyümesi için konuyla ilgilenen tüm tarafları platformlarına katılmaya davet etti.