• BITCOIN/TL
  1205199,305
  % 0,01
 • ETHEREUM/TL
  63775
  % -2,41
 • RIPPLE/TL
  17.74
  % -4,21
 • BITCOIN CASH/TL
  6962.66,672
  % -3,59
 • LITECOIN/TL
  2085.37
  % -3,75
 • COSMOS HUB/TL
  279.44
  % -1,40
 • CARDANO/TL
  11.6
  % -2,46
 • TETHER/TL
  28.91
  % 0,01

Ripple CFO’su Kristina Campbell Şirketten Ayrıldı, Yeni İşini Hemen Buldu!

Ripple CFO’su Kristina Campbell Şirketten Ayrıldı, Yeni İşini Hemen Buldu!


Ripple’ın (XRP) Mali İşler Direktörü (CFO) Kristina Campbell, yaklaşık iki buçuk yıl görev yaptıktan sonra şirkete veda etti.

Ripple’ın (XRP) CFO’su Kristina Campbell Şirketten Ayrıldı

Campbell’ın LinkedIn profiline göre, Ripple’daki görev süresi sona erdi ve bu ay itibariyle önde gelen bir dijital sağlık hizmeti sağlayıcısı olan Maven Clinic’te CFO rolünü üstlendi.

Harvard mezunu olan başarılı yönetici, Nisan 2021’de Ripple’a katılmadan önce finansal hizmetler alanında kapsamlı bir geçmişe sahipti.

Ripple sözcüsü, Kristina’nın görev süresi boyunca sergilediği liderlikten duydukları memnuniyeti dile getirerek, önemli küresel ivme, iş genişlemesi ve düzenleyici dinamiklerin yarattığı zorlukların ortasında şirkete yaptığı önemli katkıları takdir etti.

Ayrıca Ripple’ın sağlam mali pozisyonunu ve dünya çapında hayati pazarlarda sürekli başarı elde etme konusundaki kararlılığını vurguladılar.

Ripple, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal bir savaşa girmiş ve düzenleyici kurum şirkete karşı yasal işlem başlatmıştır. Davanın önümüzdeki yıl görülmesi planlanıyor.

Kripto para piyasası, büyük ölçüde uzun bir ayı piyasasına atfedilen ve çeşitli endüstri oyuncuları arasında işgücünün azalmasına yol açan yüksek dalgalanma yaşadı.

Buna rağmen Ripple, başta Asya Pasifik bölgesi olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri dışındaki uluslararası pazarlara aktif bir şekilde girmektedir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.