BU SİTE SATILIKTIR - İLETİŞİM: 0538 206 55 14

Ripple Hakkında Dikkat Çeken Tahmin! | CoinHaber
 • BITCOIN/TL
  469254,465
  % -0,18
 • ETHEREUM/TL
  31185
  % -2,17
 • RIPPLE/TL
  6.55
  % -1,76
 • BITCOIN CASH/TL
  3058.38,245
  % -2,50
 • LITECOIN/TL
  1095.95
  % -0,38
 • COSMOS HUB/TL
  166.91
  % -1,35
 • CARDANO/TL
  8.33
  % -2,94
 • TETHER/TL
  15.86
  % -0,94

Ripple Hakkında Dikkat Çeken Tahmin!

Ripple Hakkında Dikkat Çeken Tahmin!

Ünlü analist Timothy Peterson kripto para birimi olan Ripple ile ilgili bir tahminde bulundu. XRP’nin değeri hakkında konuşan analist, paranın 1 dolarlık seviyeye çıkmasının zor olduğunu belirtirken 10 dolarlık seviyeye çıkmasını ise çok düşük bir ihtimal olarak değerlendirdi.

10 Dolar Bir Yana 1 Dolar Bile Olamaz!

Kripto paraların gelecekte ne olacağıyla ilgili tahminlerde bulunan ve bu tahminleri çeşitli yöntemlere dayanarak yapan Peterson, Ripple ile alakalı tahminini de bildirdi. Ünlü analist XRP kullanıcı sayısında düşük rakamlar olmasının kripto paranın bundan daha çok büyüyemeyeceği anlamına geldiğini söyledi.

Analist konuşmasının devamında XRP hakkında Grayscale’in küçük bir fonu olduğunu belirterek bunun kripto paraya olan ilginin düşük olduğunun göstergesi olduğunu belirtti. Ayrıca analiste göre merkez bankalarının fiat paralarında dijitalleşmeye yönelmeyi düşünmeleri XRP’nin daha fazla büyüyememesine neden oluyor. Çünkü analistin fikrine göre dijital fiatlar sınır ötelerine yapılan havalelerde kullanılabiliyor.

Peterson’a göre sanal paranın 10 dolarlık seviyeyi görmesi sadece bir hayal. 1 dolarlık seviye düşüncesi ise belki gerçeğe dönüşebilir.

Peterson Tahminleri Tutan Biri Olarak Tanınıyor

Ripple’ın son zamanlarda iyi bir performansı yakalayamamasıysa bazı kullanıcıları hiç de etkilemiyor diyebiliriz. Hatta sanal paranın XRP Ordusu adında bir hayran kitlesi bile var. Bu grubun en büyük inancıysa piyasa verilerine rağmen sanal paranın bir gün hak ettiği yüksek seviyelere ulaşacak olması.

Peterson daha önce de birçok başarılı tahminde bulunmuştu. BTC hakkında da daha önce bir tahminde bulunan Peterson, Ağustos ayından evvel BTC’nin 10.000 dolarlık seviyeye düşeceğini bilmişti. Bu açıklamanın ardından da BTC analistin de dediği gibi 10.000 dolar seviyesine ulaştı. Analistin BTC hakkındaki diğer bir tahminiyse sanal paranın bir daha kesinlikle bu seviyenin altına inmeyeceği. Mevcut piyasa verilerine bakıldığında şimdilik bu iddiasının da tuttuğunu söyleyebiliriz.

XRP ile son olarak söylenebilecek şey ise yeşil renkteki kripto para listesinde yer alıyor olması. Yani bu listedeki düşüş eğilimini aşmaya çalışan on dijital paradan biri de XRP. Ancak kripto paranın değeri hala 0.25 dolar seviyelerinde geziyor.