• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Santiment Bu İki Altcoine Dikkat Çekti! Volatilite Konusunda Uyardı!

Santiment Bu İki Altcoine Dikkat Çekti! Volatilite Konusunda Uyardı!


Bazı altcoinler yükselişiyle yatırımcıların dikkatini çekerken, Bancor (BNT) bu altcoinler arasında en dikkat çekeni oldu.

Zira BNT yaşadığı %71’lik yükselişle hala konuşulmaya devam ederken, Santiment BNT dışında bazı altcoinleri inceledi.

HOT, CTSI gibi altcoin ağlarının da hareketlendiğini söyleyen Santiment, bu ağlardaki hareketliliğe rağmen fiyatın tepki vermediğini belirtti.

“Bir ağın onchain veya veya sosyal etkinliği birçok nedenden dolayı artabilir. Bazen ağlar, son zamanlarda yaşanan büyük olaylar fiyat artışları nedeniyle ekstra aktif oluyor. Bu noktada BNT ağındaki hareketlilik BNT’nin yaşadığı %71’lik fiyat artışından kaynaklanıyor.

Ancak fiyatında bariz bir artış yaşamayan HOT ve CTSI gibi ağlardaki hareketlilik ilerleyen günlerde fiyatta volatilitenin artacağına işaret edebilir.

Bu bağlamda bazı altcoinler cazip görünüyor. Zira yakın zamanda herhangi bir fiyat artışı görmemiş ancak ağ büyümesinde veya balina işlemlerinde ve birikiminde artış olan projeler bulunmaktadır.

Bunlar Bancor (BNT), Cartesi (CTSI), Holo (HOT),Powerpool (CVP), Storj (STORJ), Unilend (UFT)’dir.”

Santiment, saydığı altcoinlerin ikisinde (HOT ve CTSI) bariz bir fiyat artışı olmasa da işlem hacminde, aktif adreslerde ve balina işlemlerinde artış olduğunu söyledi.

Santiment ayrıca HOT ve CTSI ağlarında hareketlilik olsa da fiyat artışının yakın zamanda olacağının garantisi olmadığını da ekledi.

Son olarak artan balina faaliyetinin çoğu zaman potansiyel fiyat dalgalanmalarının habercisi olabileceğine dikkat çeken Santiment, yatırımcıları uyardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.