• BITCOIN/TL
  1205595,124
  % 0,08
 • ETHEREUM/TL
  63881
  % -2,16
 • RIPPLE/TL
  17.73
  % -4,22
 • BITCOIN CASH/TL
  6968.97,205
  % -3,63
 • LITECOIN/TL
  2086.34
  % -3,70
 • COSMOS HUB/TL
  279.13
  % -1,27
 • CARDANO/TL
  11.61
  % -2,46
 • TETHER/TL
  28.92
  % 0,00

Shiba Budz (BUDZ) 10X’e Hazırlanırken Piyasada Avalanche ve Stellar’a Hala Yer Olacak

Shiba Budz (BUDZ) 10X’e Hazırlanırken Piyasada Avalanche ve Stellar’a Hala Yer Olacak


Shiba Budz (BUDZ), benzersiz özellikleri ve büyüme potansiyeli nedeniyle kripto para piyasasında güçlü bir rakiptir. Ancak değerinin 10 kat artma potansiyeli olması Avalanche (AVAX) ve Stellar (XLM) gibi diğer tokenlar için pazarın geleceği konusunda endişeleri artırıyor.

Shiba Budz (BUDZ): Oyunlar Başlasın

Shiba Budz (BUDZ), Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve maksimum 4.200.000.000 token arzına sahip bir ERC20 tokenidir. Akıllı sözleşme süreçleri, ürünler, oyunlar ve likidite için ödemeleri kolaylaştırarak Shiba Budz ekosisteminde ana token olarak hizmet vermektedir. Tokenın ekonomisi, merkezi borsa listelemelerinden önce yakılmak üzere tahsis edilen 1 milyar token ile kıtlığı ve değeri garanti ediyor. Shiba Budz’ın (BUDZ) ekosistemi blockchain oyunlarına hitap ediyor ve BUDZ, alanda devrim yaratmada ve geliştirmede hayati bir rol oynuyor.

Shiba Budz (BUDZ), alternatif oyun topluluklarının ekosistemimizden faydalanabilmesi ve aynı zamanda platform operasyonları için likidite havuzlarına katkıda bulunabilmesi için meme oyunlarını merkezi olmayan hale getirme ve zincirler arası uyumluluğu etkinleştirme konusunda uzun vadeli bir taahhütte bulundu. Shiba Budz (BUDZ), TreeHouse oyun platformunda, oyuncularımızın bir oyuna katılarak blockchain tokenleri aracılığıyla gerçek dünyada değer kazanabileceği ve oyundan para kazanma stratejisini yeniden şekillendirebileceği bir Oyna-Kazan stratejisi oluşturmak için ince ayar yaptı.

Çığ (AVAX): Merkezi Olmamanın Gücü

Shiba Budz (BUDZ) değerinin 10 katına ayarlandığından Avalanche (AVAX) gibi diğer tokenler için de piyasa analizi yapılması gerekiyor. Avalanche, merkezi olmayan uygulamalar ve finansal ilkeller için ölçeklenebilir ve verimli bir altyapı sunan merkezi olmayan bir platformdur.

Avalanche konsensüs olarak bilinen konsensüs protokolü, yüksek verim ve düşük gecikme süresi sağlayarak onu çeşitli uygulamalar için uygun hale getirir. Ağ, kendi doğrulayıcıları ve yönetim kurallarıyla birden fazla alt ağa bölünmüş olup esneklik ve özelleştirmeye olanak tanır. Avalanche, varlıkların farklı blok zincirleri arasında hareket etmesine olanak tanıyarak birlikte çalışabilirliği teşvik eder.

Stellar (XLM): Sınır Ötesi İşlemleri Güçlendirme

Stellar (XLM), hızlı, düşük maliyetli ve güvenli değer transferlerini kolaylaştırarak sınır ötesi işlemlerde devrim yaratmayı amaçlayan bir kripto para birimidir. Merkezi olmayan bir düğüm ağı üzerinde çalışan Stellar, işlemler ve fikir birliği için dağıtılmış bir defter tutar. Konsensüs protokolü Stellar Consensus Protokolü (SCP), merkezi bir otoriteye bağlı kalmadan hızlı ve güvenilir işlemler sağlar. Stellar’ın öncelikli odak noktası, uygun fiyatlı finansal hizmetler için blockchain teknolojisinden yararlanarak dünya çapında banka hesabı olmayan nüfuslara finansal hizmetler sunmaktır.

Kripto Endüstrisi: Birden Fazla En İyi Tokena Yer Var

Kripto pazarında en değerli tokenlardan biri olan Shiba Budz (BUDZ), birden fazla üst tokenin çeşitli endüstrilerde bir arada var olma ve gelişme potansiyelini gösteriyor. Her token, finans, tedarik zinciri yönetimi, oyun ve sağlık hizmetleri gibi belirli sektörlere hitap ediyor. Shiba Budz (BUDZ), Avalanche ve Stellar gibi tokenlerin benzersiz güçlü yönleri ve odak alanları var; oyun, dApp’ler ve sınır ötesi işlemler gibi belirli sektörlere hitap ediyor. Kripto piyasası geliştikçe ekosistemi zenginleştiren ve kullanıcılara, işletmelere ve küresel ekonomiye fayda sağlayan yeni tokenler ve projeler ortaya çıkacak.

Çözüm

10 kat değerli bir token olan Shiba Budz (BUDZ), Avalanche ve Stellar ile birlikte kripto pazarında önemli bir oyuncu. Bu tokenler farklı sektörlere ve kullanım durumlarına hitap ederek işletmeler ve müşteriler için benzersiz çözümler sunar. Shiba Budz (BUDZ) merkezi olmayan oyunları güçlendirmeye odaklanırken Avalanche, dApp’ler için ölçeklenebilir bir altyapı sağlıyor. Devam eden rekabet ve yenilik, blockchain teknolojisinin benimsenmesini sağlayarak dinamik ve canlı bir pazar sağlıyor.

Kaydolun ve web sitesi aracılığıyla topluluğa katılın: https://shibabudz.org/ ve Sosyal medya bağlantıları: https://t.me/ShibaBudzP2E, https://twitter.com/ShibaBudz


Yasal Uyarı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.