• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Shiba Inu 1 Dolar Olacak Mı? Projeleriyle Fark Yaşatan Kripto Paralar Hangileri?

Shiba Inu 1 Dolar Olacak Mı? Projeleriyle Fark Yaşatan Kripto Paralar Hangileri?


Shiba Inu (SHIB), birkaç yıl önce kripto para dünyasında geniş çaplı tartışmalara neden oldu ve değeri 2021 yılında fırladı. Aynı yılın ekim ayında tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0.00008845 dolara ulaştı. Ancak şu anda SHIB’ın fiyatı 0.000006981 dolar civarında seyrediyor. 

Son bir yıl içinde ise yüzde 30’dan fazla düşüş yaşadı. Açık fiyat düşüşü gözlemlendiğinde, SHIB’ın 2024 yılına kadar 1 dolara ulaşması beklenmiyor. Bu yüzden yatırımcılar da alternatifler arıyor. Bunları ararken gelecek vadeden bazı ön satış kripto paraları ise dikkat çekiyor.

Bitcoin Minetrix (BTCMTX) : Bitcoin Madenciliğini Sekteye Uğratacak Yeni Platform

Bitcoin Minetrix (BTCMTX), 2023’ün en umut verici kripto ICO’larından biri. Bulut madenciliği yoluyla maliyet ve donanım engellerini ortadan kaldırarak Bitcoin madenciliğini herkes için erişilebilir hale getirmeyi amaçlıyor.

Platform, milyarlarca dolar değerindeki kazançlı bir işte önemli değişiklikler yapmak için stratejik olarak geliştirildi. Bu haberin yazıldığı saat itibarıyla yüzde 376’lık bir Yıllık Yüzde Getiri (APY) ile karşımıza çıkan proje, aynı zamanda kullanıcı memnuniyetine öncelik veriyor ve madencilik için çevreye duyarlı bir yaklaşım benimsiyor.

Bu proje, stake-to-mine konseptini benimseyerek, madencilik kredileri alabilme fırsatını kullanıcılarına sunuyor. Yatırımcılar, madencilik gücü elde edebilmek amacıyla Bitcoin Minetrix token satın alıyor ve bu tokenler, daha sonra BTC ödüllerini kazanabilmek üzere takas edilebiliyor.

Bu yaklaşım aynı zamanda riski en aza indiriyor ve geleneksel madencilik şirketleriyle pahalı sözleşmelere olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.

Bitcoin Minetrix whitepaper’ına göre, kazanılan krediler takas edilemiyor, bu da sistemi dolandırıcılık ve manipülasyona daha az duyarlı hale getiriyor.

En önemlisi, platform, kullanıcıların tokenlerini minimum bir süre sonra geri alabilmelerini sağlayarak geleneksel madencilik sözleşmelerinden daha fazla likidite sunuyor.

Bitcoin Minetrix, çevre dostu madencilik çözümleri sunarak, BTC madenciliğine sürdürülebilir bir yaklaşım getiriyor. Ön satış aşamasında 1,5 milyon dolardan fazla fon toplamayı başaran bu platform, çevre dostu madencilik yaklaşımı sayesinde birçok yatırımcının beklentilerini aşmayı başardı. Önde gelen kripto analistlerinin ve yatırımcıların dikkatini çeken Bitcoin Minetrix, sıfır donanım, ön maliyet veya teknik uzmanlık gerektirmeyen madencilik yöntemleri sunarak, Bitcoin madenciliği alanında yeni bir çağın başlangıcını işaret ediyor.

Projenin native ERC-20 tokeni BTCMTX token satın alma, ilk aşamada 0,011 dolar indirimli fiyattan satılırken, son aşamada (20. aşama) fiyat 0,0129 dolara yükselecek.

Minimum yatırım gereksinimi yalnızca 10 dolar. Satın alım için gerekli olan tek şey MetaMask cüzdanı.

Uzun Vadeli Başarı İçin Tasarlanan Ön Satış Coin’i: Meme Kombat (MK)

Kripto dünyasının eğlenceli ve yenilikçi bir yüzü olan Meme Kombat (MK), GambleFi, P2E, stake-to-earn ve yapay zeka gibi kripto trendlerini birleştirerek benzersiz bir oyun platformu sunuyor. Bu platform, zincir üzerindeki stake mekanizması sayesinde oyuncuların, riske karşılık alacakları ödülleri dengelemelerine olanak tanıyor. Yatırımcılar, Meme Kombat token satın alabiliyor ve sonra stake edebiliyor. Ayrıca ön satışta ödüller kazanma şansı yakalarken tokenlerinin bir kısmını bahislere ayırabiliyorlar.

Şu anda Meme Kombat staking, sektördeki en yüksek getirili staking seçeneklerinden biri olan yüzde 112’lik bir APY sunuyor. Token arzının tam yüzde 30’unun stake ödüllerine ayrılmasıyla geliştiriciler, token sahiplerinin yıllarca stake gelirinin keyfini çıkarmasını sağlıyor.

Token sahipleri uygulamanın lansmanından sonra istedikleri zaman tokenlerini stake etmekten vazgeçebiliyor ve bu da onlara esneklik sağlıyor. Buna ek olarak, tokenler ne kadar uzun süre stake edilirse, ödüller de o kadar yüksek olacak. Bu, ekosisteme istikrar katarak ve volatiliteyi azaltarak onları uzun vadeli stake etmeye teşvik edecek.

Meme Kombat tokenomisi, topluluğu desteklemek ve yıllarca sürecek stake ödülleri sağlamak için tasarlandı. Tüm tokenlerin yüzde 50’si ön satış için ayrılırken, yüzde 30’u stake etme ve savaş ödülleri için ayrıldı. Toplam arzın üçte biri, tüm ekosistemi uzun süre desteklemek için yeterli olacak. Bunun da Meme Kombat ekibinin projenin uzun vadeli başarısına olan bağlılığını teyit edeceği söyleniyor.

Diğer yüzde 10’luk kısım ise özel topluluk ödülleri için ayrıldı. Son olarak, arzın yüzde 10’u DEX listeleri için bir likidite havuzu oluşturarak denge sağlamak ve talebi dengelemek için tasarlandı.

Tamamen Merkeziyetsiz Bir Ekosistem Planı

Tüm arzın topluluğun elinde olmasıyla, geliştiriciler tamamen merkeziyetsiz bir ekosistem kurmayı planlıyor. Böyle bir yaklaşım, herhangi bir kripto paranın, özellikle de meme coin’lerin başarısı için hayati bir bileşen olan topluluk katılımını sağlıyor, kalıcı ilişkileri teşvik ediyor ve kullanıcıları tüm topluluk kararlarına katılmaya ikna ediyor.

Meme Kombat, Ethereum blok zincirinin gücünü ve meme’lerin viral çekiciliğini kullanarak, türünün tek örneği bir oyun deneyimi yaratmayı ve bu alanda rakiplerinden ayrılmayı hedefliyor. Bu platform, sadece üç haftada 518 bin doların üzerinde fon toplayarak, meme coin’lere getirdiği yeni bakış açısı ve güçlü topluluk ilgisi sayesinde dikkat çekiyor.


Yasal Uyarı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.