• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

SUI’nin Mücitleri Kripto Boğasıyla İlgili Konuştu: ‘Boğa Gelecek Ama Bu Şartlarda..!

SUI’nin Mücitleri Kripto Boğasıyla İlgili Konuştu: ‘Boğa Gelecek Ama Bu Şartlarda..!


SUI projesinin mucitlerinden Mysten Labs CEO’su Evan Cheng, kripto boğasına inanç azaldıkça yatırım sermayesinin yeniden canlanacağını öngörüyor. Ancak bu kez, stratejik dağıtımlar ve artan sağduyu ile karakterize edilen daha ölçülü bir yaklaşım bekliyor.

Mysten Labs CEO’su, Piyasadaki Yavaşlamaya Rağmen Kriptoya Stratejik Sermaye Girişi Bekliyor

Cheng, yaptığı bir röportajda şunları söyledi:

“Yatırımcılar bakıyor. Dünyanın BlackRock’ları belli ki aptal değil. Burada bir fırsat olduğunun farkındalar. Körfez bölgesinde, BAE’de, Katar’da insanlarla konuşuyorum…

Çok büyük bir ilgi var. Bunun önüne geçmeyi çok istiyorlar. Asya’da, APAC bölgesinde de aynı şey söz konusu. Yani para gelecek ama bu konuda çok çok daha stratejik olacaklar.”

2022’de Andreessen Horowitz’in a16z kripto biriminin de katılımıyla 300 milyon dolarlık bir turu tamamlayan Cheng, Web3’e ilgi duyan yatırımcılarla iletişim kurma konusunda oldukça tecrübeli. Bu yılın başlarında, 100 milyon doların üzerinde bir Web3 fonuna teklif verdiği bildirildi.

Cheng, geleneksel finans kurumlarının kripto ve blok zincirine artan ilgisini cesaret verici buluyor. Sektörde daha olgun ve liyakat odaklı bir ortamın ortaya çıkacağını öngörüyor.

“Beklentimiz, bu aşırı düşüş eğilimli, belirsiz piyasayı geride bıraktığımızda, kazananların ortaya çıkacağı ve bunların liyakatle ödüllendirilenler olacağı yönünde. Spekülatif faaliyetler olmayacak demiyorum ama bu biraz liyakate dayalı olacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.