• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Tether’da Görev Değişimi! Paolo Ardoino Yeni Bir Göreve Getirildi!

Tether’da Görev Değişimi! Paolo Ardoino Yeni Bir Göreve Getirildi!


Önde gelen bir stablecoin ihraççısı olan Tether, Paolo Ardoino’nun yeni İcra Kurulu Başkanı olarak atandığını duyurdu.

Paolo Ardoino’nun Yeni İcra Kurulu Başkanı Oldu

Uzun bir süredir Baş Teknoloji Sorumlusu olan Ardoino, Aralık ayında resmi olarak CEO rolünü üstlenecek. Ardoino, danışmanlık görevine geçecek olan Jean-Louis van der Velde’nin yerine geçecek.

Velde, Tether’in kardeş şirketi olan Bitfinex’in CEO’su olarak görevine devam edecek. Aynı zamanda Ardoino, Bitfinex CTO’su ve Bitfinex, Tether ve Hypercore tarafından desteklenen bir eşler arası uygulama geliştirme platformu olan Holepunch’ın Baş Strateji Sorumlusu olarak görevlerini sürdürecek.

Tether sözcüsü, Ardoino’nun Tether’in teknoloji departmanını şimdilik denetlemeye devam edeceğini açıkladı. Ardoino, 2014 yılından bu yana Bitfinex’in ayrılmaz bir parçası olmuş ve 2017 yılında Tether’e katılmıştı.

Bu liderlik geçişi, Tether’in bir stablecoin ihraççısı olarak kimliğini aşarak “finansın geleceğini yeniden şekillendiren teknoloji merkezli bir organizasyona” dönüşme stratejik vizyonuyla örtüşüyor. Şirket, “esnek” şehirlerin geliştirilmesinde önemli bir altyapı ortağı olmayı hedefliyor.

Sözcü, Ardoino’nun ilk odak noktasını şöyle özetledi: “Paolo görevine teknolojik gelişmelere odaklanarak, eşler arası projeleri destekleyerek ve Bitcoin madenciliği girişimlerine katılarak başlayacak.”

Öte yandan Ardoino, USDT stablecoinin operasyonlarının merkezinde kalmaya devam ettiğini vurgularken, Tether’in gelecek planlarını açıkladı.

“Tether yakında, Tether’in finansal teknolojiler oluşturma deneyiminden yararlanan ve gerçek dünya varlıklarına odaklanan yeni bir platformu da duyuracak.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!





Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.