• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Tron (TRX) Düşüş Baskısıyla Karşı Karşıya: Olası Bir Rallide Sırada VC Spectra (SPCT) mı Var?

Tron (TRX) Düşüş Baskısıyla Karşı Karşıya: Olası Bir Rallide Sırada VC Spectra (SPCT) mı Var?


Mevcut ayı piyasasında Tron (TRX) ve VC Spectra (SPCT) aykırı değerler olarak ortaya çıktı. Uzmanlar şu anda TRX için aşağı yönlü bir satış baskısı öngörüyor. Bu arada SPCT başka bir ralliye hazırlanıyor ve en iyi altcoinlerden biri olabilir.

Ayrıntılara dalalım ve durumun neden böyle olduğunu anlayalım.

ŞİMDİ SPCT TOKENLARI SATIN ALIN

Özet

 • Uzmanlar, aşağı yönlü baskı arttıkça Tron’un (TRX) 0,080 doların altına düşeceğini öngörüyor.
 • VC Spectra (SPCT), ön satışının sonunda 0,080$’a doğru yükselişe hazırlanıyor.

Uzmanlar Tron’un (TRX) 0,080 Doların Altına Düşeceğini Tahmin Ediyor

Tron coin (TRX), ayı piyasasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu. Bunun sonucunda Tron (TRX) fiyatı 2 Ekim’de 0,090 dolara yükseldi. Ancak tüm rallilerde olduğu gibi Tron coin (TRX) fiyatı da bir geri çekilme yaşadı. 11 Ekim itibarıyla %4,4 düşüşle 0,086 dolara ulaştı.

Düşüş trendine rağmen Tron (TRX), 5 Ekim’de Google Cloud’un BigQuery’si ile ortaklığını duyurdu. BSC News’e göre Tron (TRX), Ethereum’dan sonra TVL açısından en büyük ikinci ağ olarak ortaya çıktı. Ayrıca DexCheck, 6 Ekim’de Tron’a (TRX) entegre edildi.

Ekosistemdeki bu gelişmelere rağmen Tron coin düşmeye devam etti. Sonuç olarak uzmanlar Tron’un (TRX) güçlü bir aşağı yönlü baskıyla karşı karşıya olduğunu tahmin ediyor. Tron coin fiyat tahminleri TRX’in kısa süre içinde 0,080 doların altına düşeceği yönünde.

VC Spectra (SPCT) 0,080 Dolara Yükselişe Hazırlanıyor mu?

VC Spectra, muazzam kârlılığı ve gerçek dünyadaki faydası nedeniyle satın alınabilecek en iyi kripto paralardan biri olarak ortaya çıktı. Yeni ICO’lara ve DeFi şirketlerine yatırım yapan, merkezi olmayan ve herkese açık bir hedge fonu olarak faaliyet göstermektedir. Bu yatırımlar, yapay zeka ve akıllı sözleşmeler kullanılarak VC Spectra tarafından erken indirimli aşamada yapılıyor.

VC Spectra, bu yatırımlar sayesinde kullanıcıları için sürdürülebilir ve istikrarlı kar elde etmeyi başarıyor. Platform aynı zamanda karını çoğaltmak ve kullanıcıları arasında yeniden dağıtmak için gelişmiş ticaretle de ilgileniyor. Kullanıcıların VC Spectra’daki fonları SolidAudits tarafından denetlenen akıllı sözleşmeler aracılığıyla korunmaktadır.

VC Spectra’nın yerel yönetim tokenı SPCT, BRC-20 standardına uygundur ancak ERC-20 cüzdanlarında da mevcuttur. SPCT tokeninin toplam arzı, yerleşik bir deflasyon mekanizmasıyla 2 milyarda sabitlendi.

VC Spectra, SPCT tokeninin halka açık ön satışını birden fazla aşamada gerçekleştiriyor. Şu anda 3. Aşamada olan yoğun talep, fiyatının üç kat artmasına ve token başına 0,044 dolara ulaşmasına neden oldu. Uzmanlar, ön satışın sonunda SPCT tokeninin token başına 0,080 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Bu, mevcut SPCT yatırımcılarına %82’lik bir yatırım getirisi sağlayacaktır.

Yatırımcılar için durumu biraz daha tatlandırmak amacıyla VC Spectra, platforma yapılan para yatırma işlemlerine sınırlı süreli %100 bonus vereceğini duyurdu.

VC Spectra ön satışı hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz:

Satış öncesi: https://invest.vcspectra.io/login
Web sitesi: https://vcspectra.io
Telegram: https://t.me/VCSpectra
Twitter: https://twitter.com/spectravcfund


Yasal Uyarı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com yukarıdaki bilgilerden veya yazıda bahsi geçen herhangi bir ürün veya hizmetten doğabilecek zarar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com okuyuculara yazıda adı geçen firma hakkında bireysel araştırma yapmalarını tavsiye eder ve tüm sorumluluğun kişiye ait olduğunu hatırlatır.

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Haberin tamamını bitcoinsistemi.com‘dan okuyabilirsiniz.